Powiedzieć, że skład Golden Guardians w NA LCS 2018 był niewypałem to tak, jakby nic nie powiedzieć. W całym sezonie prowadzony przez Golden State Warriors zespół zdołał zwyciężyć zaledwie dziewięć z trzydziestu sześciu rozegranych spotkań, a więc nie ma się co dziwić, że zawodnicy nie otrzymali zbyt wielu interesujących propozycji od organizacji.

Z uczestnictwem w NA LCS pożegnać musiał się Matthew "Matt" Elento, który do niedawna był wspierającym Golden Guardians. Od teraz Elento będzie reprezentować barwy Team Liquid Academy, gdzie występować będzie także m.in. Michael "MikeYeung" Yeung. W teorii dla Matta może to być spory krok w tył, ale patrząc na to jakich supportów zobaczymy w przyszłym sezonie w NA LCS, trudno jest stawiać go z nimi na równi pod względem prezentowanego poziomu. Matt absolutnie musi udowodnić, że zasługuje na miejsce w najwyższej klasie rozgrywkowej, a jak lepiej dowieść, że faktycznie tak, jest jeśli nie w Academy League?

Warto w tym miejscu wspomnieć także, że dla Matta będzie to powrót do Teamu Liquid, bowiem przecież był związany z organizacją Steve'a Arhanceta od maja 2015 roku do końca 2016 roku. Nie było to jednak Liquid, które pokazywało się w NA LCS tak dobrze, jak jego obecny skład. Niemniej jednak Matt miał okazję współpracować z takimi legendami, jak chociażby Yiliang "Doublelift" Peng czy chociażby Chae "Piglet" Gwang-jin.


Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi transferami w League of Legends, to zapraszamy do naszej relacji poniżej: