Lucker
fot. Ultraliga

Przed nami play-offy Ultraligi. Dzisiaj starcie R6T z Akademią

Po kilku dniach przerwy powraca Ultraliga. Już dziś o 17:00 rozpocznie się pierwszy mecz play-offów, w którym zmierzą się R-SIXTEAM oraz Akademia. Stawką będzie awans do kolejnej fazy, gdzie na swoich rywali czekają już Pompa Team oraz Illuminar Gaming.

Akademia vs R-SIXTEAM

Po pierwszym etapie mało kto spodziewał się, że R-SIXTEAM zdoła podnieść się z kolan i wywalczyć jeszcze miejsce w play-offach. Ostatecznie jednak nie tylko udało mu się zająć miejsce w górnej połowie grupy spadkowej, ale awansować z pierwszego miejsca. Zbawienna w tym osiągnięciu wydaje się być zmiana dżunglera – w przerwie między poszczególnymi etapami miejsce Bartosza „Ippona” Dzikowskiego zajął Lucjan „Shlatan” Ahmad.

Akademia również dokonała zmian w dżugli, lecz dopiero przed startem play-offów. Dotychczas w formacji pod przewodnictwem Adriana „Zeturala” Dziadkowca występował Łukasz „Curator” Kustosz. Podczas fazy pucharowej w składzie zagra jednak sprowadzony z Piasta Gliwice Artur „Rybson” Gębicz. Czy ta zmiana wystarczy, aby przełamać klątwę czwartego miejsca?

Transmisję z play-offów Ultraligi będziecie mogli obejrzeć na Twitchu oraz YouTube, a także w telewizji na kanale Polsat Games. Studio przedmeczowe rozpocznie się standardowo o godzinie 17:00.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rozgrywki w trybie Danger Zone dostępne na FACEIT!

W mniej niż 24 godziny po opublikowaniu przez Valve aktualizacji wprowadzającej do CS:GO tryb The Danger Zone, FACEIT udostępnił możliwość gry w niego...