STS
fot. Immortals

kNg: Chciałbym przeprosić całą społeczność

Vito „kNgV-” Giuseppe ma na swoim koncie niechlubne zachowania w mediach społecznościowych w stosunku do innych zawodników i osób ze środowiska Counter-Strike’a. Nieprzemyślane wpisy dwukrotnie miały bezpośredni wpływ na karierę 24-latka. Dwaj kolejni pracodawcy Giuseppe, czyli odpowiednio Immortals i 100 Thieves, decydowali się na rezygnowanie z usług strzelca, bowiem jego postępowanie łamało zasady wyznawane przez daną organizację. Aktualnie Brazylijczyk reprezentuje barwy INTZ eSports, które w ostatnich dniach brało udział w finałach 8. sezonu ESL Pro League.

Po roku pełnym zawirowań i zwrotów akcji kNg postanowił wystosować oficjalne przeprosiny, których przetłumaczoną treść możecie znaleźć poniżej:

Zbliżamy się do końca roku, a ten czas skłania nas do refleksji. Ten rok był dla mnie bardzo ważny. Powrót do profesjonalnego grania na mniejszą skalę spowodował, że widzę rzeczy których wcześniej nie mogłem, a pozwoliły stać mi się lepszym człowiekiem.

Chciałbym rozpocząć od przeprosin dla całej społeczności. Teraz zdaję sobie sprawę z tego, że jako profesjonalny zawodnik jestem postrzegany jako wzór dla różnych ludzi, w tym dzieci. Jest mi smutno, że zawiodłem was, moich fanów poprzez zachowania o których teraz wiem, że nie były poprawne.

Chciałbym przeprosić DreamHacka, Immortals, moich kolegów z drużyny i wszystkie osoby, które pojawiły się na turnieju aby obejrzeć jak rywalizujemy. Generalnie spóźnienie się na turniej, nawet nie na sam finał jest czymś absurdalnym i nie do zaakceptowania, bez względu na powód.

Chciałbym schować swoją dumę i publicznie przeprosić FNS-a. Nic nie usprawiedliwia sposobu w jaki zareagowałem i mam nadzieję, że pewnego dnia zobaczymy się na turnieju, gdzie będę miał szansę aby przeprosić Cię także osobiście.

Chciałbym również poświęcić czas i przeprosić dwie organizacje (Immortals i 100 Thieves), których nie szanowałem i skaziłem ich wizerunek. Wstydzę się sposobu w jaki zachowywałem się w trakcie gry pod ich banderą. Czuję prawdziwą dumę, że mogłem reprezentować organizacje o tej randze.

Na koniec, ale nie mniej istotnie pod żadnym względem, chciałbym przeprosić Thorina. Znowu moje podejście jest nieuzasadnione i mam nadzieję, że zobaczymy się na jakiejś imprezie, abym mógł przeprosić Cię osobiście.

W dalszej części oświadczenia gracz stwierdza, że zapłacił już za swoje błędy i chce udowodnić, że zmienił się zarówno w grze jak i poza nią. Pełną wersję przeprosin kNga w języku angielskim można znaleźć pod tym adresem. Na wiadomość Giuseppe odpowiedziały dwie wywołane w niej osoby, a sama spotkała się z uznaniem pośród innych profesjonalnych zawodników.

https://twitter.com/FNS/status/1071183504925446144

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Damie

Roma FNATIC wygrywa Gfinity Elite Series

Damian "damie" Agustyniak oraz Simon "Zimme" Nystedt, reprezentujący barwy AS Roma FNATIC, triumfowali podczas Gfinity Elite Series Delivered by Domin...