Doniesienia sprzed kilku dni mówiły o tym, że Jesper "TENZKI" Plougmann wesprze Rogue w batalii o utrzymanie w ESL Pro League. Formacja nie otrzymała zgody na ten ruch od World Esports Association, gdyż w jej składzie znajdował się już inny zmiennik, Michael "Uber" Stapells. Koniec końców TENZKI i tak tymczasowo dołączy do drużyny Spencera "Hiko" Martina. Duńczyk zastąpi Ricardo "Rickeha" Mulhollanda na przynajmniej dwóch turniejach.

Tę informację w wywiadzie dla portalu Dust2.us przekazał wspomniany wcześniej Hiko. – Ściągnęliśmy tutaj TENZKIEGO, jest już w Vegas, trenowaliśmy wspólnie przez ostatnie półtora tygodnia. Zamierzamy skorzystać z jego usług w zamkniętych kwalifikacjach do Minora i kwalifikacjach do StarLaddera, które rozpoczną się już w ten weekend – wyznał Amerykanin. Doświadczony strzelec zapewnia, że Rickeh nadal jest członkiem zespołu i wkrótce powróci do Stanów Zjednoczonych. Australijczyk wykorzystał maksymalny czas pobytu na terenie USA w ramach swojej wizy, wobec czego jest zmuszony powrócić do ojczyzny w celu rozwiązania problemu.

24-letni TENZKI od września reprezentuje barwy ALTERNATE aTTaX. Duńczyk w przeszłości występował pod banderą m.in. Imperial oraz Teamu Dignitas. Wobec tej roszady kadrowej skład Rogue w najbliższym czasie będzie prezentował się następująco:

  • Spencer "Hiko" Martin
  • Mathias "MSL" Lauridsen
  • Hunter "SicK" Mims
  • Daniel "vice" Kim
  • Jesper "TENZKI" Plougmann – zmiennik