STS
fot. ESL/Adam Łakomy

TENZKI tymczasowo zastąpi Rickeha w Rogue

Doniesienia sprzed kilku dni mówiły o tym, że Jesper „TENZKI” Plougmann wesprze Rogue w batalii o utrzymanie w ESL Pro League. Formacja nie otrzymała zgody na ten ruch od World Esports Association, gdyż w jej składzie znajdował się już inny zmiennik, Michael „Uber” Stapells. Koniec końców TENZKI i tak tymczasowo dołączy do drużyny Spencera „Hiko” Martina. Duńczyk zastąpi Ricardo […]

Doniesienia sprzed kilku dni mówiły o tym, że Jesper „TENZKI” Plougmann wesprze Rogue w batalii o utrzymanie w ESL Pro League. Formacja nie otrzymała zgody na ten ruch od World Esports Association, gdyż w jej składzie znajdował się już inny zmiennik, Michael „Uber” Stapells. Koniec końców TENZKI i tak tymczasowo dołączy do drużyny Spencera „Hiko” Martina. Duńczyk zastąpi Ricardo „Rickeha” Mulhollanda na przynajmniej dwóch turniejach.

Tę informację w wywiadzie dla portalu Dust2.us przekazał wspomniany wcześniej Hiko. – Ściągnęliśmy tutaj TENZKIEGO, jest już w Vegas, trenowaliśmy wspólnie przez ostatnie półtora tygodnia. Zamierzamy skorzystać z jego usług w zamkniętych kwalifikacjach do Minora i kwalifikacjach do StarLaddera, które rozpoczną się już w ten weekend – wyznał Amerykanin. Doświadczony strzelec zapewnia, że Rickeh nadal jest członkiem zespołu i wkrótce powróci do Stanów Zjednoczonych. Australijczyk wykorzystał maksymalny czas pobytu na terenie USA w ramach swojej wizy, wobec czego jest zmuszony powrócić do ojczyzny w celu rozwiązania problemu.

24-letni TENZKI od września reprezentuje barwy ALTERNATE aTTaX. Duńczyk w przeszłości występował pod banderą m.in. Imperial oraz Teamu Dignitas. Wobec tej roszady kadrowej skład Rogue w najbliższym czasie będzie prezentował się następująco:

  • Spencer „Hiko” Martin
  • Mathias „MSL” Lauridsen
  • Hunter „SicK” Mims
  • Daniel „vice” Kim
  • Jesper „TENZKI” Plougmann – zmiennik
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Taz Kinguin

Przed nami ostatni dzień ESEA Global Challenge, Kinguin nadal w grze

Przed nami trzeci i jednocześnie ostatni dzień ESEA Season 29 Global Challenge, który zadecyduje o tym kto zgarnie główną nagrodę w wysokości 18 tysię...