STS
fot. DreamHack/Adela Sznajder

disco doplan na ławce rezerwowych Red Reserve?

W październiku nad obozem Red Reserve rozpętała się prawdziwa burza. Szwedzka formacja utraciła na rzecz Fnatic dwóch kluczowych strzelców – snajpera Simona „twista” Eliassona i utalentowanego Ludviga „Brollana” Brolina. Powstałe wakaty udało się dość szybko uzupełnić, lecz rezultaty drużyny pozostawiały wiele do życzenia. Wiele wskazuje na to, że w ekipie już wkrótce dojdzie do kolejnej roszady kadrowej.

Zgodnie z doniesieniami portalu VPEsports Red Reserve planuje przesunięcie Joakima „disco doplana” Gidetuna na ławkę rezerwowych. Powodem jest chęć przerwy od gry w związku z problemami personalnymi. 23-latka zastąpić ma Denis „grux” Gutaj, który w ostatnim czasie wspierał zespół m.in. w ramach United Masters League. W przeszłości disco doplan reprezentował barwy chociażby Epsilon eSports, gdzie swoją solidną postawą zapracował na transfer do Fnatic. W lutym 2017 roku Gidetun wraz z twistem dołączył do składu GODSENT, który w czerwcu tego roku został wykupiony przez Red Reserve.

Jeżeli chodzi o gruxa, to do tej pory 19-latek występował w drużynie o nazwie PAPERPLANES. Brała ona udział w 28. sezonie ESEA Mountain Dew League i o mały włos nie awansowała do fazy play-off, plasując się na dziewiątej lokacie. Jeżeli informacja podana przez VPEsports okaże się prawdziwa, skład Red Reserve będzie wyglądał następująco:

  • Fredrik „freddieb” Buö
  • Hampus „hampus” Poser
  • William „draken” Sundin
  • Alfred „RuStY” Karlsson
  • Denis „grux” Gutaj
  • Christian „chrille” Lindberg – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Send0o

Send0o kolejnym zawodnikiem exceL na 2019 rok

Jeszcze nie poznaliśmy składów wszystkich ekip grających w LEC w roku 2019. Dzisiaj jedną ze swoich kart odsłoniło exceL Esports, które ogłosiło Rosen...