STS
fot. ESL/Helena Kristiansson

ScreaM wystąpi w guccixD podczas PLG Grand Slam 2018

Swego czasu Adil „ScreaM” Benrlitom uchodził za jednego z najlepszych aimerów na świecie, trudno jednak nie odnieść wrażenia, że od dawna kariera Belga nie rozwija się tak, jak powinna. Wystarczy wspomnieć, że już od pół roku prowadzi on poszukiwania nowego pracodawcy, lecz na razie bezskutecznie. Wobec tego już w czwartek na Bliskim Wschodzie będziemy mogli zobaczyć go w akcji w roli zmiennika.

24-latek wspomoże miksowe guccixD, które awans na PLG Grand Slam 2018 zapewniło sobie w listopadzie na drodze eliminacji. Niedawno okazało się jednak, że nie wszyscy autorzy tego sukcesu będą mogli pojawi się w Abu Zabi – z uwagi na problemy wizowe z gry zrezygnować musieli Hamza „mason” M’hamdi oraz Daly „HaylamaN” Mami. Zamiast nich na rozgrywanej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich imprezie pojawią się właśnie ScreaM oraz znany z FACEIT Pro League Shuaib „D0cC” Ahmad.

Podczas PLG Grand Slam 2018 ekipa guccixD rywalizować będzie w grupie B, do której trafiły również Grayhound Gaming, NASR eSports oraz TYLOO. Skład zespołu w ZEA będzie prezentować się następująco:

  • Bayram „bramz” Ben Redjeb
  • Kristjan „fejtZ” Allsaar
  • Erik „truth” Hansen Dyrnes
  • Shuaib „D0cC” Ahmad
  • Adil „ScreaM” Benrlitom
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Liquid nowym wiceliderem rankingu HLTV, Virtus.pro na skraju czołowej trzydziestki

Wraz z najnowszym notowaniem rankingu HLTV doszło do sporych przetasowań w czołówce. Nie zmienił się rzecz jasna lider, którym nieprzerwanie od wielu...