Przed nami ostatni już online'owy etap eliminacji do Intel Extreme Masters Katowice 2019. Do walki o awans na europejskiego Minora stanie w sumie szesnaście drużyn i aż cztery z nich wywodzić się będą z Polski. I sama liczba robi co prawda wrażenie, ale już potencjalne szanse rodzimych ekip na sukces nie za bardzo – wszak poza Teamem Kinguin, MIKSTURĄ, Virtus.pro czy x-kom teamem o bilet do Katowic rywalizować będzie kilka innych znaczących drużyn. Mowa tutaj m.in. o uczestnikach ostatniego Majora z mousesports, North i OpTic Gaming, triumfatorach Toyota Master Bangkok 2018 z Heroic czy też Teamie Vitality, który na nowo ma wprowadzić francuską scenę CS:GO na salony. A przecież na Minorze EU jest tylko osiem miejsc.
Podstawowe informacje
Nazwa: Zamknięte eliminacje do Europe Minor Championship Katowice 2019
Data: 12 – 13 grudnia 2018
Liczba uczestników: 16 drużyn
Pula nagród: 8 miejsc na Europe Minor Championship Katowice 2019
Format rozgrywek: drabinka podwójnej eliminacji
Uczestnicy
ENCE eSports |
Fragsters |
Heroic |
Team Kinguin |
||||
allu | stavn | MODDII | mouz | ||||
Aleksib | dragonfly | es3tag | rallen | ||||
sergej | torben | friberg | TaZ | ||||
Aerial | – | TBA | AcilioN | reatz | |||
xseveN | – | TBA | mertz | MINISE | |||
Twista (trener) | Lifedance (trener) | peacemaker (trener) | Loord (trener) | ||||
|
|||||||
Team LDLC.com |
MIKSTURA |
mousesports |
North |
||||
to1nou | byali | chrisJ | aizy | ||||
ALEX | Luz | oskar | valde | ||||
LOGAN | EXUS | ropz | Kjaerbye | ||||
AmaNEk | Sobol | suNny | cadiaN | ||||
devoduvek | Sidney | STYKO | gade | ||||
Ozstrik3r (trener) | lmbt (trener) | ave (trener) | |||||
|
|||||||
OpTic Gaming |
Space Soldiers |
Sprout Esports |
Valiance & Co |
||||
k0nfig | XANTARES | denis | LETN1 | ||||
cajunb | ngiN | Spiidi | huNter | ||||
Snappi | paz | NaToSaphiX | nexa | ||||
JUGi | MAJ3R | PERCY | EspiranTo | ||||
niko | Calyx | faveN | ottoNd | ||||
ruggah (trener) | hardstyle (trener) | tow b (trener) | |||||
|
|||||||
Virtus.pro |
Team Vitality |
Windigo Gaming |
x-kom team |
||||
NEO | NBK- | SHiPZ | Goofy | ||||
pashaBiceps | apEX | bubble | STOMP | ||||
MICHU | Happy | v1c7oR | mono | ||||
snatchie | RpK | blocker | oskarish | ||||
morelz | ZywOo | poizon | jedqr | ||||
kuben (trener) | XTQZZZ (trener) | ToH1o (trener) | IMD (trener) |
Harmonogram
12 grudnia | ||||||
Pierwsza runda drabinki wygranych |
||||||
11:00 | mousesports | vs | x-kom team | BO3 | ||
11:00 | Virtus.pro | vs | Team Vitality | BO3 | ||
11:00 | Team LDLC.com | vs | Valiance & Co | BO3 | ||
11:00 | Windigo Gaming | vs | ENCE eSports | BO3 | ||
14:00 | OpTic Gaming | vs | MIKSTURA | BO3 | ||
14:00 | Fragsters | vs | Heroic | BO3 | ||
14:00 | Team Kinguin | vs | Space Soldiers | BO3 | ||
14:00 | Sprout Esports | vs | North | BO3 | ||
Druga runda drabinki wygranych |
||||||
17:00 | TBD | vs | TBD | BO3 | ||
17:00 | TBD | vs | TBD | BO3 | ||
20:00 | TBD | vs | TBD | BO3 | ||
20:00 | TBD | vs | TBD | BO3 |
13 grudnia | ||||||
Pierwsza runda drabinki przegranych |
||||||
11:00 | TBD | vs | TBD | BO3 | ||
11:00 | TBD | vs | TBD | BO3 | ||
14:00 | TBD | vs | TBD | BO3 | ||
14:00 | TBD | vs | TBD | BO3 | ||
Druga runda drabinki przegranych |
||||||
17:00 | TBD | vs | TBD | BO3 | ||
17:00 | TBD | vs | TBD | BO3 | ||
20:00 | TBD | vs | TBD | BO3 | ||
20:00 | TBD | vs | TBD | BO3 |
Transmisja
Transmisja z zamkniętych eliminacji do Europe Minor Championship Katowice 2019 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w na kanałach ESL_CSGO_PL i ESL_CSGOb_PL.