fot. DreamHack/Adela Sznajder

FalleN: Żadne zmiany nie są jeszcze przesądzone

Kilka dni temu świat obiegła wiadomość o możliwych zmianach w składzie Made in Brazil. Z formacją mieliby pożegnać się amerykańscy strzelcy Jake „Stewie2K” Yip i Tarik „tarik” Celik. Pierwszy miałby trafić do Teamu Liquid, zaś w odwrotną stronę powędrowałby stary dobry znajomy, Epitácio „TACO” de Melo. Za potencjalnych następców tarika uważa się Vito „kNgV-” Giuseppe bądź młody talent Kaike „kscerato” Cerato.

Aktualnie ekipa znajduje się w Lizbonie na turnieju BLAST Pro Series. Wobec spowodowanej operacją nieobecności Fernando „fera” Alvarengi skład korzysta z usług zmiennika Braxtona „swaga” Pierce’a. Prowadzący formacji Gabriel „FalleN” Toledo opowiada co nieco o procesie wyboru swaga oraz odnosi się do gorących doniesień z ostatnich dni. – Wybraliśmy go dlatego, że mówi po angielsku, wszyscy go znamy i nie jest związany żadnym kontraktem. Wzięcie go nie wymagało zbyt wiele biurokracji. Stało się tak również dlatego, iż jest on świetnym zawodnikiem, naprawdę go lubimy – zakończył Brazylijczyk.

Snajper w samych pochlebnych słowach wypowiada się na temat tymczasowego piątego zawodnika. – Dostosowaliśmy kilka rzeczy, w tym na Mirage’u, na którym będziemy grać często na tym turnieju. – rozpoczął. – Zmieniliśmy co nieco, umieszczając Stewiego tam gdzie lubi grać najbardziej, zazwyczaj kryje bombiste A. swag to kompletny gracz, gra z każdą bronią włącznie z AWP.

Dwukrotny triumfator Majora stwierdza, że na informacje odnośnie roszad personalnych trzeba będzie jeszcze poczekać. – Na razie nie ma żadnych informacji. Prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku. Wciąż dyskutujemy o tym z zawodnikami, rozważamy nasze opcje, ale nic nie jest przesądzone. Na ten moment nie mam nic do powiedzenia wyjaśnia Latynos. FalleN opowiada także o planach MIBR-u na nadchodzący rok. – Postaramy zaprezentować się lepiej aniżeli w tym roku. Jeżeli będzie to możliwe, to będziemy chcieli radzić sobie tak dobrze jak w przeszłości, gdy byliśmy najlepszą ekipą na świecie. Przed nami długa droga. Będziemy musieli kontynuować nasz rozwój i za każdym razem grać coraz lepiej. 

Dzisiaj FalleN i kompani rozegrają przynajmniej trzy pojedynki w ramach BLAST Pro Series. Pierwszy z nich zaplanowany jest na godzinę 15, a przeciwnikiem będzie FaZe Clan. Pełna wersja wywiadu w języku angielskim dostępna jest pod tym adresem. 

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Astralis na drodze po kolejne trofeum?

W tym roku Astralis sięgnęło już aż po dziewięć mistrzowskich tytułów, a dziś do gabloty duńskiej drużyny może trafić kolejne trofeum. Wszystko dlateg...