fot. PUBG Corp.

Zimowa mapa już na oficjalnych serwerach PUBG!

Jeżeli nie mogliście się już doczekać nowej mapy w PlayerUnknown’s Battlegrounds, to mamy dla was swietną wiadomość. Od dziś wszyscy gracze PUBG mogą podjąć się walki w zupełnie nowej, pokrytej białym puchem lokacji, bowiem testowana od niemalże dwóch tygodni zimowa mapa, Vikendi, nareszcie zawitała na oficjalne serwery.

Vikendi, czyli mapa o wymiarach 6x6km, zdecydowanie wprowadzi rozgrywkę w PUBG na zupełnie inny poziom. Najciekawszym elementem w zimowej lokacji, oczywiście oprócz oprawy graficznej, wydaje się być system pozostawiania śladów butów oraz opon na śniegu. Tego typu modyfikacja z pewnością będzie miała ogromny wpływ na sposób rozgrywania poszczególnych etapów starć. Oprócz pozostawianych przez siebie i pozostałych graczy na śniegu śladów, na Vikendi zauważymy także, iż wszelkie pojazdy będą ślizgać się na nawierzchni pokrytej śniegiem lub lodem. Najlepszym rozwiązaniem do szybkiego i efektywnego poruszania się po mapie będzie zatem wybór mieszczącego maksymalnie dwie osoby skutera śnieżnego.

Wraz z nową mapą w PUBG pojawił się także kolejny karabinek automatyczny. G36C, bo to właśnie na tę broń postawili deweloperzy PUBG, będzie wykorzystywać amunicję 5,56 mm, a w jednym magazynku będzie w stanie pomieścić nawet 40 naboi. Nową broń znajdziemy tylko i wyłącznie na mapie Vikendi.

Co ciekawe, zimowa mapa miała zostać wprowadzona w tym samym czasie również w wersji gry na urządzenia mobilne. Jednakże mimo ogromnej aktualizacji, bo ważącej około 1,6 GB, Vikendi nadal nie jest dostępne w PUBG Mobile. Deweloperzy zapewniają jednak, że powalczyć na zimowej lokacji będziemy mogli już od 21 grudnia.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

QuickScope: Kim jest kscerato?

Wyniki lepsze od gry. Tak w dużym skrócie można opisać postawę Made in Brazil w ostatnich miesiącach. Z jednej strony amerykańsko-brazylijska piątka z...

>