fot. EPICENTER

Czwarte zaproszenie na iBUYPOWER Masters 2019 trafia do FaZe

Od startu iBUYPOWER Masters 2019 dzieli nas jeszcze miesiąc, ale mimo to dziś poznaliśmy czwartego już uczestnika zawodów. Kolejne zaproszenie na styczniową imprezę zgarnął FaZe Clan, który mijający rok żegnać będzie z mieszanymi uczuciami.

Naszpikowany gwiazdami zespół miał mocarstwowe plany, ale te spaliły na panewce wobec fantastycznej postawy Astralis. I o ile jeszcze w pierwszej połowie 2018 roku podopieczni Roberta „RobbaNa” Dahlströma walczyli z Duńczykami jak równy z równym, tak w drugiej połowie wyraźnie opadli z sił, notując kilka mało chlubnych wyników. Efektem tego było niedawne rozstanie z Finnem „karriganem” Andersenem, który był członkiem zespołu od października 2016 roku. Co więcej, na ten moment nie jest do końca jasne kto konkretnie zajmie miejsce 28-latka, a pamiętajmy, że FaZe ma czas na znalezienie zastępstwa tylko do 1 stycznia – wtedy właśnie minie termin zgłaszania składów na nadchodzącego Majora w Katowicach.

Na ten moment lista uczestników prezentuje się następująco:

Astralis FaZe Clan Fnatic Luminosity Gaming

iBUYPOWER Masters 2019 odbędzie się 19 i 20 stycznia w mogącym pomieścić do 1,5 tysiąca osób AVALON Hollywood. Łączna pula nagród imprezy wyniesie 200 tysięcy dolarów, z czego dla triumfatorów wielkiego finału przewidziano 100 tysięcy.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Siedmiu graczy Overwatch League ukaranych przez Blizzard

Przed nadchodzącym drugim sezonem Overwatch League lista uczestników powiększyła się o kilka nowych drużyn, a to równoznaczne było z napływem nowych z...

>