fot. ESL/Bart Oerbekke

Ghost dołącza do listy uczestników iBUYPOWER Masters 2019

Organizatorzy iBUYPOWER Masters 2019 ujawnili nam piątą już drużynę, która wystąpi na ich nadchodzącej imprezie. Tym razem zaproszenie wpadło w ręce Ghost Gaming, które będzie na własnym kontynencie bronić honoru Ameryki Północnej.

Ghost w rok wchodziło jako zespół broniący się przed spadkiem z ESL Pro League, kończy go natomiast jako uczestnik lanowych finałów. Na przestrzeni ostatniego roku drużyna przeszła gruntowną przebudowę, dzięki której przebiła się do regionalnej czołówki. Joshua „steel” Nissan, poza wspomnianymi już zawodami spod szyldu Pro Ligi, wystąpili także m.in. podczas DreamHack Masters Stockholm 2018 czy ZOTAC Cup Masters 2018. Niemniej po udanym okresie kanadyjsko-amerykański skład dopadł kryzys formy, przez co nie udało mu się awansować na nadchodzącego katowickiego Minora.

Na ten moment lista uczestników prezentuje się następująco:

Astralis FaZe Clan Fnatic
Ghost Gaming Luminosity Gaming

iBUYPOWER Masters 2019 odbędzie się 19 i 20 stycznia w mogącym pomieścić do 1,5 tysiąca osób AVALON Hollywood. Łączna pula nagród imprezy wyniesie 200 tysięcy dolarów, z czego dla triumfatorów wielkiego finału przewidziano 100 tysięcy.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
SKT T1 Faker Worlds 2017

Znamy czołową ósemkę KeSPA Cup 2018. Pora na play-offy

Dzisiaj poznaliśmy dwie ostatnie drużyny, które zapewniły sobie miejsce w czołowej ósemce KeSPA Cup 2018. Grono ćwierćfinalistów jednego z najbardziej...

>