fot. ESL/Stephanie Lieske

Gracze EURONICS opuszczą organizację wraz z końcem roku

Już za kilka dni EURONICS Gaming rozstanie się ze swoim dotychczasowym składem CS:GO. Wszystko przez to, że umowy, które wiązały zawodników z organizacją, wygasają wraz z końcem grudnia i już teraz wiemy, że nie zostaną one przedłużone.

Jak być może wiecie, nasze kontrakty z EURONICS kończą się w tym roku i nie zostaną odnowione – przyznał za pośrednictwem mediów społecznościowych jeden z członków ekipy, Markus „maRky” Reitenbach. – Chciałbym więc z tego miejsca przyznać, że ci faceci to naprawdę wspaniali ludzie i cieszę się, że mogłem ich poznać. Dziękuje wam za wspaniały czas i świetne wspomnienia! – dodał 23-latek, który do drużyny trafił we wrześniu tego roku.

Największym sukcesem ostatniego składu EURONICS było zajęcie trzeciego miejsca podczas Gfinity Spring Series 2018. Poza tym jednak drużyna nie zachwycała i to nawet na lokalnym podwórku, gdzie ani w ESL Meisterschaft, ani też w 99Liga nie odegrała większej roli. Na ten moment los poszczególnych zawodników pozostaje nieznany, chociaż już teraz Ádám „kolor” Domoszlay zapewnił, iż jest otwarty na propozycje zarówno z Europy, jak i Ameryki Północnej.

Ostatni skład EURONICS Gaming prezentował się następująco:

  • Christian „crisby” Schmitt
  • Oliver „kzy” Heck
  • Andreas „znajder” Lindberg
  • Ádám „kolor” Domoszlay
  • Markus „maRky” Reitenbach
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Team Kinguin prezentuje najciekawsze momenty 2018 roku

Za Teamem Kinguin rok pełen wzlotów i upadków. Zaczęło się od mocnego uderzenia i całkowitej przebudowy składu, na czele którego stanął legendarny Wik...