W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej plotek na temat rzekomego powrotu Teamu Kinguin na scenę League of Legends. Według źródeł bliskich organizacji, Kinguin ma wrócić do rywalizacji w LoL-u już na początku przyszłego roku, a nowo utworzoną dywizję będziemy mogli oglądać na polskim podwórku, w Ultralidze.

Zgodnie z informacjami, do których dotarł nasz portal, nowy zespół Teamu Kinguin poprowadzić ma nie kto inny jak Adrian "Hatchý" Widera, który miał już okazję sprawować pieczę nad dywizją League of Legends w Kinguin. Pod jego wodzą zespół znany wcześniej jako Team 1 awansował do Challenger Series, czyli drugiej najważniejszej klasy rozgrywkowej w Europie.

Jeśli docierające do nas informacje znajdą swoje potwierdzenie w rzeczywistości, to nowy skład Kinguin będziemy mogli bez dłuższego zastanawiania się okrzyknąć nowym polskim superteamem. Wszak w formacji tej rzekomo mają znaleźć się najbardziej wyróżniający się zawodnicy minionego sezonu Ultraligi. Mowa tutaj o duecie z Szaty Maga, Tobiaszu "Agresivoo" Cibie oraz Robercie "Erdote" Nowaku, Mateuszu "Matislawie" Zagórskim z R-SIXTEAM, a także o zawodniku Akademii – Damianie "Luckerze" Konefale. Dodatkowo do tej czwórki utalentowanych graczy dołączyć ma były już reprezentant Movistar Riders, czyli Jakub "Cinkrof" Rokicki.

Jeśli powyższe plotki okażą się prawdziwe, to skład Kinguin będzie prezentował się następująco:

Tobiasz "Agresivoo" Ciba
Jakub "Cinkrof" Rokicki
Mateusz "Matislaw" Zagórski
Damian "Lucker" Konefał
Robert "Erdote" Nowak
Adrian "Hatchý" Widera