fot. ESL/Carlton Beener

clerkie poprowadzi eUnited podczas katowickiego Minora

Od kilku dni gracze eUnited muszą sobie radzić bez trenera, gdyż ten został zwolniony dyscyplinarnie za wysyłanie swoich nagich zdjęć kobiecie szukającej zatrudnienia w organizacji. Nie trzeba chyba przypominać, że czas na takie roszady był dość niefortunny, bo już za kilkanaście dni ekipa pojawi się w Katowicach, by tam wziąć udział w amerykańskim Minorze.

Już teraz wiemy jednak, że nie będzie ona pozostawiona sama sobie. Podczas rozgrywanej w Polsce imprezy zespół w roli szkoleniowca wspierać będzie bowiem Daniel „clerkie” Clerke, generalny menadżer eUnited. Od razu zaznaczono jednak, że jest to tylko rozwiązanie tymczasowe, bo organizacja nadal prowadzi poszukiwania potencjalnego trenera i Clerke będzie odpowiadać za wyniki zawodników tylko do momentu znalezienia kogoś, kto objąłby pieczę nad drużyną na stałe.

Będę prowadzić drużynę podczas Minora w Katowicach. Cieszę się, że będę mógł wypróbować na profesjonalnym poziomie to, z czego korzystałem w moich ekipach w Maryville – przyznał clerkie za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Mimo wszystko posada trenera nadal pozostaje wolna. By było jasne, nasz proces selekcji będzie przebiegał bardzo wolno, gdyż chcemy znaleźć odpowiedniego kandydata. Dopóki ktoś taki się nie pojawi, trenerem będę ja – dodał.

W tej sytuacji skład eUnited prezentuje się następująco:

  • Kaleb „moose” Jayne
  • Michael „dapr” Gulino
  • Skyler „Relyks” Weaver
  • Pujan „FNS” Mehta
  • Austin „Cooper-” Abadir
  • Daniel „clerkie” Clerke – trener
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Durczok: Muszę oddać pokłon chłopakom, bo wytrzymywali bardzo długo bez pensji

Mijający rok to dla Illuminar Gaming okres szczególny. Wszak ekipa w jego trakcie obroniła pozycję lidera na krajowej scenie League of Legends i to mi...