fot. EPICENTER

Zellsis zamiast Infinite’a? Skład Cloud9 podczas IEM Katowice 2019 nadal zagadką

Nadal nie do końca jasne jest w jakim składzie Cloud9 wystąpi podczas Intel Extreme Masters Katowice 2019. Wszystko z powodu problemów zdrowotnych Maikila „Goldena” Selima, który ostatni mecz rozegrał niemal dwa miesiące temu. Co ciekawe, na liście potencjalnych zastępców Szweda pojawiło się nowe nazwisko.

Jeszcze wczoraj głównym kandydatem do przejęcia piątego fotela w C9 wydawał się Gage „Infinite” Green, który na swoim koncie ma grę m.in. w CLG Academy czy Teamie Dignitas. Najnowsze doniesienia sugerują jednak, że włodarze organizacji ostatecznie wycofali się z pomysłu zaangażowania 20-latka, a wszystko przez potencjalne kłopoty z jego zachowaniem. Gdy tylko pojawiły się pierwsze informacje sugerujące związek drużyny z Greenem, zaraz w sieci rozgorzała dyskusja, w której przypominano, iż Infinite w przeszłości miał problemy związane m.in. z rasistowskimi komentarzami i to w głównej mierze z uwagi na swój trudny charakter pozostaje obecnie na bezrobociu.

W tej sytuacji Cloud9 miało zwrócić swoją uwagę na innego młodego Amerykanina, Jordana “Zellsisa” Montemurro. Gracz, który za nieco ponad dwa miesiące świętować będzie 21. urodziny, nie miał jak dotychczas zbyt wielu okazji, by sprawdzić się na najwyższym międzynarodowym poziomie, gdyż od stycznia tego roku reprezentował barwy Swole Patrol. Z zespołem na początku grudnia awansował do ESL Pro League, a w międzyczasie otrzymał także szansę na grę na EPICENTER 2018. Jeżeli Zellsis faktycznie zdecydowałby się na przenosiny do C9, postawiłoby to jego ekipę w bardzo trudnym położeniu, gdyż już teraz znajduje się w niej tylko czterech zawodników, a nadal niejasna pozostaje przyszłość Ryana „freakazoida” Abadira i Omara „MarKE’a” Jimeneza.

Jeżeli powyższe plotki okażą się prawdą, skład Cloud9 podczas IEM Katowice 2019 będzie prezentować się następująco:

  • Timothy „autimatic” Ta
  • William „RUSH” Wierzba
  • Robin „flusha” Rönnquist
  • Fabien „kioShiMa” Fiey
  • Jordan “Zellsis” Montemurr
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

clerkie poprowadzi eUnited podczas katowickiego Minora

Od kilku dni gracze eUnited muszą sobie radzić bez trenera, gdyż ten został zwolniony dyscyplinarnie za wysyłanie swoich nagich zdjęć kobiecie szukają...