fot. StarLadder

Przedostatnie zaproszenie na iBUYPOWER Masters 2019 trafia do compLexity

Lista uczestników iBUYPOWER Masters 2019 jest już prawie w całości zapełniona. Przedostatnie zaproszenie na amerykańskie rozgrywki otrzymało compLexity Gaming, które podczas turnieju przejdzie swój chrzest bojowy w nowym składzie.

Choć we wrześniu compLexity zadziwiło światową społeczność CS:GO docierając aż do ćwierćfinału FACEIT Major London 2018, to piątka rywalizująca na co dzień za oceanem nie mogła zaliczyć ostatnich miesięcy do udanych. W grze podopiecznych Ronalda „Rambo” Kima wyraźnie brakowało stabilności, co swoją głową ostatecznie przypłacił między innymi właśnie amerykański szkoleniowiec. Oprócz niego wyjściowe zestawienie coL opuścili także dwaj inni współautorzy wcześniejszych sukcesów formacji – Bradley „ANDROID” Fodor oraz Jaccob „yay” Whiteaker.

Wśród potencjalnych kandydatów do wypełnienia powstałych luk w składzie compLexity początkowo wymieniano Tarika „tarika” Celika, ale ostatecznie szeregi drużyny wzmocnili Ricky „Rickeh” Mulholland oraz Jordan „n0thing” Gilbert. Drugi z wymienionych graczy podpisał jednak tylko krótkoterminowy kontrakt obowiązujący do zakończenia IEM Katowice 2019. Przed przyjazdem do Polski międzynarodowa formacja nie będzie miała zbyt wielu okazji na przetestowanie swoich umiejętności – na chwilę obecną w swoim kalendarzu zmagań coL zapisane ma tylko iBUYPOWER Masters.

Lista uczestników amerykańskiego turnieju obecnie prezentuje się następująco:

Astralis Cloud9 compLexity Gaming FaZe Clan
Fnatic Ghost Gaming Luminosity Gaming

iBUYPOWER Masters 2019 odbędzie się 19 i 20 stycznia w mogącym pomieścić do 1,5 tysiąca osób AVALON Hollywood w Los Angeles. Łączna pula nagród wydarzenia wyniesie 200 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Obiekt treningowy exceL Esports

exceL ujawnia swój obiekt treningowy znajdujący się w... Londynie

Na niewiele ponad dwa tygodnie przed rozpoczęciem LEC 2019 exceL Esports odkryło kolejne karty dotyczące swojej drużyny League of Legends. Pochodząca...

>