TUDSON
fot. Sara Konsek

Zespół TUDSONA wygrywa w pierwszym starciu ASUS ROG Join The Republic Challenge

Udanie rozpoczęło się ASUS ROG Join The Republic Challenge 2019 dla Filipa „TUDSONA” Tudeva. Polak i jego koledzy z brytyjskiego składu Henry’ego „HenryG” Greera pokonali w otwierającym spotkaniu grupy A drużynę Chada „SPUNJA” Burchilla.

Team SPUNJ 8 : 16 Team HenryG

(ASUS ROG 2019 – grupa A)
8 4 Dust2 11 16
4 5

Spotkanie skutecznie rozpoczął zespół z Australii. Niestety po chwili nastała bardzo długa przerwa techniczna. Przymusowy odpoczynek przysłużył się drużynie reprezentującej Wielką Brytanię – TUDSON i koledzy wygrali cztery kolejne rundy, a po jednorazowej odpowiedzi ze strony rywala ponownie triumfowali w czterech potyczkach z rzędu. Finisz pierwszej połowy również mogli zaliczyć do udanych. Finalnie przed zmianą stron Team HenryG mógł cieszyć się prowadzeniem wynikiem 11:4.

Kolejne minuty jeszcze bardziej poprawiły nastroje fanów piątki z Europy. Konto ekipy ze Starego Kontynentu zasiliły dwa oczka, a rozstrzygnięcie spotkania wydawało się już formalnością. Po chwilowych problemach Tudev i koledzy znów wrócili na zwycięską ścieżkę, by niebawem przypieczętować premierowy triumf podczas ASUS ROG Join The Republic Challenge, pozwalając przeciwnikowi na zdobycie zaledwie 8 punktów.

Już za kilkanaście minut na serwerze pojawi się zespół Piotra „izaka” Skowyrskiego. Poczynania w pełni polskiego składu można będzie śledzić z perspektywy izaka na jego kanale oraz na oficjalnym streamie z turnieju.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Dzondzy

Dzondzy także rozstaje się z Wisłą Płock

Nie minęło dużo czasu od ostatniego pożegnania z Konradem "elegym" Wilkiem, a dziś już wiemy, że Bartłomiej "Dzondzy" Królak także pożegnał się z Wisł...

>