STS
fot. DreamHack/Adela Sznajder

Przed nami kolejny dzień ASUS ROG JTRC 2019, ekipa izaka nadal niepewna gry w półfinale

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom w niedzielę zobaczymy aż trzy, a nie tylko dwa mecze ASUS ROG Join The Republic Challenge 2019. A wszystko z powodu wczorajszych opóźnień, przez które dwie ekipy z grupy B po kilku godzinach oczekiwania zostały odprawione z kwitkiem do hotelu.

W tym gronie znaleźli się także Piotr „izak” Skowyrski i jego podopieczni, którzy dopiero dziś powalczą o wyjście ze swojej grupy. Naprzeciwko nadwiślańskiej piątki staną Amerykanie dowodzeni przez Erika „fl0ma” Floma, którzy wczoraj wyeliminowali z dalszej gry zespół Markusa „pronaxa” Wallstena. Co ciekawe, triumfatora tego polsko-amerykańskiego pojedynku zobaczymy w akcji jeszcze dziś, bo na zakończenie kolejnego dnia rywalizacji zmierzy się w półfinale z zawodnikami Arsenya „ceha9” Trynozhenki. A na tym rodzime akcenty się nie kończą, bo szanse na awans do wielkiego finału nadal ma Filip „TUDSON” Tudev – najpierw jednak on oraz pozostali gracze Henry’ego „Henry’egoG” Greera muszą ograć drużynę Jeffa „HOUNGOUNGAGNE’A”.

Niedzielny harmonogram prezentuje się następująco:

6 stycznia

Decydujący mecz grupy B

13:30 Team fl0m vs Team IzakOOO BO3

Półfinał

17:30 Team HOUNGOUNGAGNE vs Team HenryG BO3
21:00 Team ceh9 vs fl0m/IzakOOO BO3

Wszystkie spotkania wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można za pośrednictwem oficjalnego kanału ASUS ROG na Twitchu. Po więcej informacji na temat ASUS ROG Join The Republic Challenge 2019 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

TUDSON i spółka meldują się w półfinale ASUS ROG Join The Republic Challenge 2019

W play-offach ASUS ROG Join The Republic Challenge 2019 na pewno zobaczymy przynajmniej jednego Polaka. A wszystko dlatego, że awans do półfinału szwe...