Uczestnicy azjatyckiego Minora z Izreala z nową organizacją

Przed każdym Minorem część ekip, które dotychczas miały raczej miksowy charakter, na krótki czas zapewnia sobie wsparcie finansowe i logistyczne ze strony chętnych do inwestycji organizacji. Nie inaczej jest i tym razem, dzięki czemu gracze exDT podczas nadchodzącego azjatyckiego Minora wystąpią jako Aequus Club.

W przypadku Aequus ruch ten nie jest żadnym zaskoczeniem, bo formacja ta już dawno temu postawiła sobie za cel krótkoterminową pomoc kolejnym ekipom, które np. nie są w stanie same wyjechać na krajowego lub też zagranicznego lana. Ekipy występujące pod barwą tej organizacji mogliśmy w minionym roku oglądać m.in. podczas Game In Mako Fest 2018 oraz IeSF World Championship 2018. Co ciekawe, aż czterech z pięciu obecnych członków exDT miało już okazję współpracować z tą marką przy okazji ubiegłorocznych imprez.

Przypomnijmy, że Anton „hydra” Sviridon i spółka awans na rozgrywanego w Katowicach Minora zapewnili jeszcze w połowie listopada dzięki wygranej w bliskowschodnich eliminacjach, w finale których ograli FIREMIX Michała „cranka” Krystyniaka. Warto też nadmienić, że dla dwóch zawodników z Izraela nie będzie to pierwsza przygoda na tym szczeblu rozgrywek – Guy „anarkez” Trachtman i Daniel „ponkt” Punkt latem ubiegłego roku bezskutecznie starali się o wyjazd na FACEIT Major London 2018.

Skład Aequus Club prezentuje się następująco:

  • Anton „hydra” Sviridon
  • Guy „anarkez” Trachtman
  • Roey „ZENCER” Kimhi
  • Daniel „ponkt” Punkt
  • Illay „asYLum” Lehrer
  • Ian „Immi” Harding – trener
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Przed nami kolejny dzień ASUS ROG JTRC 2019, ekipa izaka nadal niepewna gry w półfinale

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom w niedzielę zobaczymy aż trzy, a nie tylko dwa mecze ASUS ROG Join The Republic Challenge 2019. A wszystko z powodu w...