fot. DreamHack/Adela Sznajder

Drużyna izaka w półfinale ASUS ROG Join The Republic Challenge!

Dość łatwa przeprawa czekała drużynę Piotra „izaka” Skowyrskiego w decydującym starciu grupowym na ASUS ROG Join The Republic Challenge. Reprezentacji Polski po gładkim zwycięstwie na Trainie pewnie zmierzali w stronę końcowego triumfu, by po problemach na finiszu ostatecznie zameldować się w półfinale imprezy.

Team fl0m 0 : 2 Team IzakOOO

(ASUS ROG 2019 – decydujący mecz grupy B)
3 2 Train 13 16
1 3
14 3 Inferno 12 16
11 4
Dust2

Mimo że jeszcze wczorajszego wieczoru izak narzekał na decyzję organizatorów dotyczącą przesunięcia spotkania na dzisiejsze popołudnie, to jednak jego zespół wyglądał na bardzo skoncentrowany. Świeżość było widać w praktycznie każdej rundzie. Polacy przez sześć pierwszych potyczek nie dali szans rywalom, ale nawet premierowy punkt zdobyty przez ekipę Erika „fl0ma” Floma nie wpłynął negatywnie na naszą rodzimą piątkę. Zawodnicy znad Wisły kontynuowali znakomitą grę i jeszcze przed przerwą na ich koncie znalazło się aż 13 oczek. Druga odsłona stała się formalnością – zaledwie kilka minut po zmianie stron Polacy przypieczętowali zwycięstwo na Trainie.

Po efektownym początku rywalizacji Team IzakOOO nie zamierzał spuszczać z tonu. Kamil „Sobol” Sobolewski i kompani znów byli bezlitośni dla swoich przeciwników, uciekając na coraz większy dystans. Polacy niemal idealnie powtórzyli występ z Traina, tym razem oddając rywalom tylko trzy punkty w trakcie pierwszej połowy. Po przejściu na stronę broniącą sytuacja zespołu zza oceanu zaczęła delikatnie się poprawiać. Amerykańsko-kanadyjski skład udanie zacisnął szyki w defensywie, odrabiając tym samym sporą część strat. W końcówce ekipa izaka odzyskała jednak inicjatywę i wreszcie postawiła kropkę nad „i”, zamykając mecz wynikiem 2:0.

Za kilkadziesiąt minut rozpocząć ma się pierwszy półfinał imprezy, w którym w barwach Teamu HenryG zobaczymy Filipa „TUDSONA” Tudeva. Z kolei na starcie Teamu IzakOOO poczekamy do około 21:00, kiedy Polacy zmierzą się Teamem ceh9. Transmisję z zawodów prowadzi oficjalny kanał ASUS ROG. Po więcej informacji zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

innocent opuszcza 2019 i rozpoczyna poszukiwania drużyny

Na początku grudnia Paweł "innocent" Mocek zakończył swoją nieudaną przygodę z Tempo Storm, ale już wcześniej rozpoczął grę w miksie o nazwie 2019. Wy...