STS
fot. PACT

Były zawodnik Pompy dołącza do prowadzonej przez PACT drużyny ZULA

O tym, że scena ZULA Polakami stoi, nie trzeba nikogo przekonywać. To nasze ekipy w lwiej części okupują sloty przeznaczone dla tamtejszej Pro Ligi i, co więcej, znajdują się w jej ścisłej czołówce. Nic więc dziwnego, że transfer pomiędzy Pompa Teamem a PACT jest dość znaczącym wydarzeniem. Organizacja Marcina „padre” Kurzawskiego pozyskała bowiem Roberta „vilczka” Ptoka, który […]

O tym, że scena ZULA Polakami stoi, nie trzeba nikogo przekonywać. To nasze ekipy w lwiej części okupują sloty przeznaczone dla tamtejszej Pro Ligi i, co więcej, znajdują się w jej ścisłej czołówce. Nic więc dziwnego, że transfer pomiędzy Pompa Teamem a PACT jest dość znaczącym wydarzeniem.

Organizacja Marcina „padre” Kurzawskiego pozyskała bowiem Roberta „vilczka” Ptoka, który od września 2018 roku związany był z Pompą. To właśnie z tą ekipą udało mu się awansować do ZULA Pro League, ale teraz w rozgrywkach przywdziewać będzie już barwy PACT, które obecnie zajmuje pozycję wicelidera. Wraz z transferem Ptoka w zespole zabrakło miejsca dla Daniela „ENQ” Nadolskiego – tym samym kończy on swoją niespełna dwumiesięczną przygodę z organizacją.

– Od lipca pykam w ZULĘ, znalazłem drużynę, dostaliśmy się do Pompa Teamu, następnie zmiana dwóch graczy i dostanie się do ZULA Pro League, później kolejne burzliwe tygodnie no i stało się – zaczął swoją wiadomość w mediach społecznościowych vilczek. – Koledzy z PACT spytali czy może nie chciałbym z nimi spróbować, a takiej szansy nie można było zmarnować. Obecnie znajdujemy się na drugim miejscu w pro lidze i codziennie ciężko trenujemy aby dostać się na Zula World Cup. Czekajcie na kolejne posty, bo już we wtorek gramy na Dzików – dodał.

W tej sytuacji skład PACT prezentuje się następująco:

  • Oskar „oscar” Buczek
  • Przemysław „Miketsh” Ignaczak
  • Piotr ”YouBreak” Chodoła
  • Daniel „narki” Narkiewicz
  • Robert „vilczek” Ptok
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Drużyna izaka w półfinale ASUS ROG Join The Republic Challenge!

Dość łatwa przeprawa czekała drużynę Piotra "izaka" Skowyrskiego w decydującym starciu grupowym na ASUS ROG Join The Republic Challenge. Reprezentacji...