fot. DreamHack/Adela Sznajder

Pewne zwycięstwo Teamu IzakOOO! Polska piątka w finale ASUS ROG JTRC 2019!

Aż sześciu Polaków zobaczymy w wielkim finale ASUS ROG Join The Republic Challenge. Do Filipa „TUDSONA” Tudeva dołączyła w pełni polska piątka z Teamu IzakOOO. Ekipa prowadzona przez Piotra „izaka” Skowyrskiego pokonała Team ceh9 w dwóch mapach, nie pozostawiając złudzeń rywalom z Ukrainy i Rosji.

Team ceh9 0 : 2 Team IzakOOO

(ASUS ROG 2019 – półfinał)
4 4 Nuke 11 16
0 5
5 4 Overpass 11 16
1 5
Train

Polski skład rozpoczął zmagania na Nuke’u po stronie broniącej, co stawiało naszą rodzimą piątkę w lepszej sytuacji. I faktycznie skład izaka bardzo pewnie czuł się na serwerze, szybko zdobywając solidną przewagę. Dopiero przy wyniku 7:1 przebudzili się na moment rywale, którzy zgarnęli trzy kolejne punkty. Nie przeszkodziło to jednak polskim graczom w wyrobieniu sobie sporej zaliczki przed zmianą stron. Jedenaście oczek w roli antyterrorystów było solidnym wynikiem po pierwszej części. Po przerwie zadanie okazało się łatwiejsze niż wszyscy przypuszczali. Kamil „Sobol” Sobolewski i kompani nie oddali rywalom już ani jednej rundy i gładko wygrali pierwszą odsłonę wieczornej batalii.

Na drugiej mapie wszystko układało się według zbliżonego scenariusza, co na Nuke’u. Polacy znowu zaczęli z wysokiego „C”, a wraz z upływem kolejnych minut stawiali coraz odważniejsze kroki w stronę upragnionego triumfu. Rywala stać było tylko na zdobycie trzech oczek z rzędu, po czym inicjatywna z powrotem wróciła w ręce Teamu IzakOOO. Zawodnicy znad Wisły znów mogli pochwalić się identycznym dorobkiem do przerwy co kilkadziesiąt minut wcześniej. Team ceh9 nie dał już rady odrobić tak potężnego dystansu dzielącego go od liderów i po 21 rundach musiał skapitulować. Wynik 16:5 na korzyść składu izaka oznaczał, że to właśnie Polacy zagrają w wielkim finale imprezy.

Finał zawodów zaplanowany jest na jutro na godzinę 20:00. Transmisję z zawodów prowadzi oficjalny kanał ASUS ROG. Spotkanie prawdopodobnie będzie można również zobaczyć z perspektywy Piotra „izaka” Skowyrskiego na jego kanale. Po więcej informacji ASUS ROG Join The Republic Challenge zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

pashaBiceps: Być może teraz będę streamerem na pełny etat

Po odsunięciu od składu Virtus.pro, przyszłość Jarosława "pashyBicepsa" Jarząbkowskiego na profesjonalnej scenie Counter-Strike'a stanęła pod znakiem...