fot. instagram.com/izaklive/

izak vs HenryG, czyli wielki finał ASUS ROG JTRC z sześcioma Polakami w roli głównej

Przed nami zwieńczenie trwających od ostatniego piątku zawodów ASUS ROG Join The Republic Challenge 2019. Jest to informacja szczególnie istotna dla polskich kibiców, bo w wielkim finale szwedzkiej imprezy wystąpi aż sześciu naszych rodaków!

Team HenryG vs Team IzakOOO
20:00 (BO3)

Lwią część tego grona tworzą oczywiście reprezentanci Teamu IzakOOO, czyli ekipy sformowanej przez Piotra „izaka” Skowyrskiego. Popularny streamer i jego kompani zdołali awansować do czołowej dwójki, mimo ostatnich zawirowań, w wyniku których na darmo oczekiwali przez kilka godzin na swój mecz. Ostatecznie stanęło na tym, że wczoraj izak i spółka rozgrywali aż dwa spotkania, ale nie było to dla nich najmniejszym problemem, bo oba wygrali wynikiem 2:0. Nieco więcej problemów miała drużyna Henry’ego „Henry’egoG” Greera, w której znalazł się ostatni z Polaków, Filip “TUDSON” Tudev. Zespół z Wielkiej Brytanii stoczył bowiem aż trzymapowy pojedynek z Teamem HOUNGOUNGAGNE i dopiero po nim zagwarantował sobie miejsce w poniedziałkowym finale.

Anglojęzyczna transmisja z meczy pomiędzy Teamem HenryG a Teamem IzakOOO dostępna będzie na oficjalnym kanale ASUS ROG na Twitchu. Po więcej informacji na temat ASUS ROG Join The Republic Challenge 2019 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MOLSI: Często podczas PCW czy oficjalnych meczów nie czułem takiej radości z gry, jak kiedyś

Początek roku to dla Michała "MOLSIEGO" Łąckiego czas wielkich zmian. 21-letni zawodnik po niemal roku zdecydował się bowiem opuścić szeregi PACT, wra...