fot. DreamHack/Adela Sznajder

[email protected]: Sobol, hades i tudson to niesamowici gracze

Zakończona wczoraj trzecia edycja ASUS ROG Join The Republic Challenge była niezwykle udana dla Polaków. Wszak w wielkim finale szwedzkiej imprezy zobaczyliśmy aż sześciu naszych rodaków, a po końcowy triumf finalnie sięgnęła właśnie reprezentacja Polski.

Nic więc dziwnego, że zewsząd płyną gratulacje i pochwały dla ekipy wybranej przez Piotra „izaka” Skowyrskiego. Postawę zawodników znad Wisły skomentował także znany m.in. z okresu spędzonego w Cloud9 Sean „[email protected]” Gares, który podczas ASUS ROG JTRC 2019 pełnił rolę komentatora. Amerykanin głośno pochwalił dwóch członków polskiej kadry, Kamila „Sobola” Sobolewskiego i Olka „hadesa” Miskiewicza, dodając także kilka ciepłych słów na temat Filipa „tudsona” Tudeva, który w Szwecji występował w brytyjskiej drużynie.

Jestem naprawdę pod wrażeniem tego, jak ci faceci grali przez cały tydzień – przyznał Gares za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Sobol, hades i tudson powinni grać w CS-a profesjonalnie. To naprawdę niesamowici gracze, którzy nie osiągnęli nawet jeszcze szczytu swoich możliwości – dodał.

Nie licząc izaka i Pawła „saja” Pawelczaka, każdy z Polaków, którzy wystąpili na ASUS ROG Join The Republic Challenge 2019, ma już pewne doświadczenia na pro scenie. Sobol na przykład całkiem niedawno wystąpił w finale Polskiej Ligi Esportowej w barwach MIKSTURY. W rozgrywkach tych mogliśmy oglądać również hadesa, związanego wówczas z Invizy Esport. Z kolei tudson i Adrian „Zorineq” Kołodziejski w przeszłości grali odpowiednio dla SEAL Esports i PRIDE.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy format i harmonogram The Bucharest Minor

Po kilku tygodniach przerwy nadszedł czas na powrót do walki w ramach Dota Pro Circuit. Już jutro rozpocznie się bowiem The Bucharest Minor, którego f...