STS
fot. ESL/Helena Kristiansson

Słowacki talent zastąpi ScreaMa w NoChance? *

Czyżby Adil „ScreaM” Benrlitom już niedługo miał powrócić do regularnej rywalizacji na najwyższym poziomie? O tym mogą świadczyć ostatnie plotki sugerujące, że Belg miałby opuścić miks NoChane. Co więcej, zdaniem mediów jego dotychczasowi koledzy mieli już nawet znaleźć dla niego zastępstwo. Swego czasu ScreaM uważany był za jednego z najlepszych aimerów na świecie, ale od dłuższego […]

Czyżby Adil „ScreaM” Benrlitom już niedługo miał powrócić do regularnej rywalizacji na najwyższym poziomie? O tym mogą świadczyć ostatnie plotki sugerujące, że Belg miałby opuścić miks NoChane. Co więcej, zdaniem mediów jego dotychczasowi koledzy mieli już nawet znaleźć dla niego zastępstwo.

Swego czasu ScreaM uważany był za jednego z najlepszych aimerów na świecie, ale od dłuższego czasu jego kariera nie toczy się tak, jak mógłby tego oczekiwać. Wystarczy wspomnieć, że 24-latek pozostaje bezrobotny od czerwca, gdy to rozstał się z Teamem Envy. Oznacza to, że ostatnie pół roku Benrlitom spędził w dużej mierze jako zmiennik, pomagając w międzyczasie m.in. Fnatic oraz Teamowi 3DMAX. Od mniej więcej miesiąca mogliśmy go natomiast oglądać w NoChance, ekipie sformowanej przez Mikaila „Maikelele” Billa. Możliwe jednak, że już niedługo ponownie dane będzie nam go oglądać w którejś z organizacji, a przynajmniej to sugeruje jego wymiana zdań z Fabienem „kioShiMą” Fieyem:

Na tym zresztą nie koniec, bo nieoficjalnie mówi się, że międzynarodowy miks wytypował już następcę Belga, którym miałby zostać David „frozen” Čerňanský. Nastoletniemu Słowakowi dawno temu przypięto łatkę ogromnego talentu, nic więc dziwnego, że w minionych miesiącach zainteresowanie jego osobą wyrażały The Imperial i BIG. Finalnie, aż do teraz, Čerňanský występował jednak w ojczyźnie, ostatnio grając dla GUNRUNNERS, ale wczoraj za pośrednictwem mediów ogłosił, że wreszcie opuszcza region Czech i Słowacji. – Nadchodzi ten moment, gdy po trzech, powiedziałbym udanych, latach opuszczam Czechy/Słowację. Chłopaki, chciałbym wam podziękować i jednocześnie życzyć powodzenia w przyszłości. Zapamiętam wspólnie spędzony czas na zawsze – stwierdził.

Jeżeli powyższe plotki potwierdzą się, skład NoChance będzie prezentować się następująco:

  • Mikail „Maikelele” Bill
  • Žygimantas „nukkye” Chmieliauskas
  • Kevin „kRYSTAL” Amend
  • Haakon „Radifaction” Tholo
  • David „frozen” Čerňanský

AKTUALIZACJA: GUNRUNNERS oficjalnie potwierdziło przenosiny frozena do NoChance, zaś jedna z osób związanych z międzynarodowym składem poinformowała, iż faktycznie zajmie on fotel należący dotychczas do ScreaMa.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Tego dnia... Team IzakOOO sięga po pierwszy triumf w turnieju z serii ASUS ROG

Tegoroczny triumf drużyny Piotra "izaka" Skowyrskiego w ramach ASUS ROG Join The Republic Challenge 2019 jest już drugim zwycięstwem dowodzonej przez...