STS
Sylas
fot. leagueoflegends.com

Sylas nowym bohaterem w League of Legends. Poznajcie jego umiejętności

Minęło dopiero półtora miesiąca, od kiedy Riot Games opublikowało trailer Neeko, a tymczasem już poznaliśmy następną postać, która będzie dostępna w League of Legends. Do grona czempionów Ligi jako kolejny dołączy Sylas: Wyzwolony z Kajdan. Twórcy gry uraczyli nas nie tylko trailerem nowej postaci, ale ponadto już teraz ujawnili zdolności Sylasa. Umiejętności Sylasa  Bierna: […]

Minęło dopiero półtora miesiąca, od kiedy Riot Games opublikowało trailer Neeko, a tymczasem już poznaliśmy następną postać, która będzie dostępna w League of Legends. Do grona czempionów Ligi jako kolejny dołączy Sylas: Wyzwolony z Kajdan. Twórcy gry uraczyli nas nie tylko trailerem nowej postaci, ale ponadto już teraz ujawnili zdolności Sylasa.

Umiejętności Sylasa

Bierna: Petrucytowa Eksplozja

Po rzuceniu zaklęcia następny atak podstawowy Sylasa zakręci łańcuchami wokół niego, zadając obrażenia pobliskim wrogom.


Q: Smagnięcie Łańcuchami
Sylas smaga swoimi łańcuchami, zadając obrażenia wrogom i nieznacznie ich spowalniając. Po krótkiej chwili miejsce, w którym łańcuchy się zbiegają, wybucha, nakładając większe spowolnienie i ponownie zadając obrażenia wrogom.

W: Królobójca
Sylas rzuca się na cel i wymierza mu potężny cios, zadając obrażenia i lecząc się. Jeżeli wróg ma mało zdrowia, obrażenia są zwiększone, a jeżeli to Sylas ma mało zdrowia, zwiększone będzie leczenie.

E: Ucieczka / Uprowadzenie
Sylas doskakuje i osłania się tarczą.

Przez chwilę może użyć tej umiejętności ponownie i uderzyć swoimi łańcuchami, ogłuszając, zadając obrażenia i przyciągając się do pierwszego trafionego wroga.


R: Przejęcie
Sylas przejmuje wrogą superumiejętność na własny użytek.

Wrogowie wciąż mogą używać swoich superumiejętności, gdy Sylas je zabierze. Sylas może zabrać superumiejętność wrogowi, kiedy tylko Przejęcie jest gotowe, ale po tym przez chwilę nie może przejąć superumiejętności tego samego wroga.

Po więcej informacji dotyczących Sylasa zapraszamy tutaj.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Larssen

Get Rekd: Akademie szansą na wielką karierę?

W ciągu ostatniego roku na światowej scenie League of Legend doszło do wielu, bardzo interesujących zmian. Jedną z nich jest postawienie na zespoły na...