STS
Dzondzy
fot. Ultraliga

Dzondzy w składzie Cyberground Gaming

Choć nie tak dawno temu informowaliśmy o tym, że Bartłomiej „Dzondzy” Królak opuszcza Wisłę Płock, to dziś możemy być pewni, że zobaczymy wspierającego w grze podczas wiosennego splitu. Stał się on zawodnikiem Cyberground Gaming, które walczyć będzie we włoskich rozgrywkach PG Nationals. Poprzednie tygodnie Dzondzy spędził jako wspierający w Wiśle Płock. Razem z popularnymi Nafciarzami […]

Choć nie tak dawno temu informowaliśmy o tym, że Bartłomiej „Dzondzy” Królak opuszcza Wisłę Płock, to dziś możemy być pewni, że zobaczymy wspierającego w grze podczas wiosennego splitu. Stał się on zawodnikiem Cyberground Gaming, które walczyć będzie we włoskich rozgrywkach PG Nationals.

Poprzednie tygodnie Dzondzy spędził jako wspierający w Wiśle Płock. Razem z popularnymi Nafciarzami nie udało mu się zwojować polskiej sceny, jednak podczas trzech najważniejszych lig – ESL Mistrzostw Polski, Ultraligi oraz Polskiej Ligi Esportowej, zajmował wraz z drużyną co najmniej czwarte miejsce. Królak uważany jest za jednego z najlepszych supportów w naszym kraju, więc jego ewentualny wyjazd za granicę był kwestią czasu.

https://twitter.com/Cyber_Esport/status/1083013249677881346

Gracz górnej alei, Derek „Only Angel” Lee to jeden z członków  poprzedniego składu Cybergrund Gaming, który związał się dłuższą umową. Oprócz niego postawiono na litewskiego leśnika, Edgarasa „Eckasa” Strazdauskasa, gracza środkowej alei Isaka „Energy” Pettersena Fjella oraz strzelca Riccardo „Creona” Santarelliego. Cała czwórka wspólnie wywalczyła awans do najwyższej klasy rozgrywkowej we Włoszech. Jedynym, który nie znalazł się w zespole jest zastąpiony przez Dzondzego czeski wspierający, Radovan „Rufus” Moravec.

Skład Cyberground Gaming na wiosenny split PG Nationals:

Derek „Only Angel” Lee
Edgaras „Eckas” Strazdauskas
Isak „Energy” Pettersen Fjell
Riccardo „Creon” Santarelli
Bartłomiej „Dzondzy” Królak
David „Ghiare” Frumuselu Cortés
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Jankos

G2 przedłuża umowy z graczami LoL-a, Jankos jednym z nich

Dzisiejszego wieczora G2 Esports za pośrednictwem swojego profilu na Twitterze ogłosiło długość kontraktów swoich zawodników oraz trenera dywizji Leag...