STS
fot. BLAST Pro Series/Maciej Kołek

FaZe i Cloud9 wśród uczestników ELEAGUE Invitational 2019

Choć pierwsze informacje o styczniowym turnieju w CS:GO organizowanym przez ELEAGUE dotarły do nas pod koniec lipca ubiegłego roku, to amerykańska spółka od tego czasu zachowywała grobowe milczenie. Teraz na zaledwie dwa tygodnie przed startem zawodów poznaliśmy pierwsze szczegóły ELEAGUE Invitational 2019 – bo tak właśnie zdecydowano się nazwać tegoroczne rozgrywki.

Na starcie od razu zaznaczmy, iż tym razem pula nagród jak i liczba uczestników zmagań wyglądać będzie nadzwyczaj blado w porównaniu do poprzednich imprez ELEAGUE. Między 25 i 27 stycznia w Atlancie pojawią się bowiem tylko cztery ekipy, które rozdzielą między sobą 150 tysięcy dolarów. Zawody zostaną przeprowadzone przy pomocy drabinki podwójnej eliminacji z wszystkimi meczami w trybie BO3. Graczy, ekspertów oraz publiczność ponownie gościć będzie ELEAGUE Arena.

W akcji zobaczyć będziemy mogli dwóch przedstawicieli Starego Kontynentu – FaZe Clan i BIG oraz dwie formacje rywalizujące na co dzień za oceanem – compLexity Gaming oraz Cloud9. Warto wspomnieć, iż cała czwórka niedawno dokonała zmian w swoich składach, a występ w USA będzie debiutem w barwach BIG İsmailcana „XANTARESA” Dörtkardeşa. Pozostałe trzy ekipy przed przyjazdem do Atlanty wezmą jeszcze udział w iBUYPOWER Masters, które odbędzie się w Los Angeles.

Tak wygląda lista uczestników ELEAGUE Invitational 2019:

BIG Cloud9 compLexity Gaming FaZe Clan
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zorineq: Miejsce w okolicach czołowej trzydziestki HLTV to cel na ten rok

Jak sam mówi, w 2018 roku nie miał zbyt wielu okazji do świętowania, jednak już w styczniu 2019 roku odniósł jeden z największych sukcesów w karierze....