Furlan AGO Esports
fot. DreamHack/Adela Sznajder

Furlan kolejnym graczem, który nawiązuje współpracę z eMine.pro

eMine.pro nie zwalnia tempa. Zaledwie dwa dni po nawiązaniu współpracy z Michałem „MICHEM” Müllerem, powstała w ubiegłym roku agencja menadżerska potwierdziła, że pod jej skrzydła trafił kolejny gracz CS:GO – tym razem padło na Damiana „Furlana” Kisłowskiego z AGO Esports.

24-latek to były gracz m.in. Vexed Gaming i Teamu Kinguin, a na swoim koncie ma występy na dwóch Majorach w 2015 roku. Od lipca 2017 roku jest on natomiast członkiem AGO, wraz z którym sięgnął po triumf m.in. w ESL Mistrzostwach Polski i Polskiej Lidze Esportowej, a także dostał się do ESL Pro League. Obecnie Furlan pełni również rolę prowadzącego swojej drużyny i już w marcu pojawi się z nią na  światowych finałach World Electronic Sports Games 2018.

Kisłowski to kolejny już zawodnik CS:GO, którym opiekuje się eMine.pro. Poza wspomnianym MICHEM współpracę z agencją menadżerską już jakiś czas temu rozpoczęli z Pawłem „innocentem” Mockiem, Grzegorzem „SZPEREM” Dziamałkiem oraz Piotrem „morelzem” Taterką. Ponadto wspiera ona także m.in. Kubę „KubiKa” Kubiaka oraz Bartosza „bejotta” Jakubowskiego.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pątko w piątki: Układ sił w LEC

Nowy sezon League of Legends European Championship startuje już za równy tydzień. Jako fan europejskich rozgrywek nie mogę się doczekać inauguracji, a...

>