fot. Felipe Guerra

pancc wystąpi z Luminosity na iBUYPOWER Masters? *

Miesiąc temu byliśmy świadkami ostatniej zmiany kadrowej w Luminosity Gaming. Wówczas szeregi formacji zasilił znany m.in. z Immortals Ricardo „boltz” Prass. W odmienionym składzie drużynie nie udało wywalczyć się przepustki na amerykańskiego Minora, a co więcej odpadła ona w kwalifikacjach do StarSeries i-League Season 7. Zgodnie z doniesieniami ESPN, Luminosity tymczasowo zamierza sięgnąć więc po nowego gracza, który miałby pojawić się z ekipą na zbliżającym się turnieju iBUYPOWER Masters 2019.

Mowa o aktualnym reprezentancie W7M Gaming, Filipe „panccu” Martinsie. 20-latek występuje w tych barwach od marca ubiegłego roku. Martins i spółka dostali się do zamkniętych kwalifikacji na amerykańskiego Minora, jednak zajęli tam dopiero 5-6. miejsce, co oznaczało dla nich koniec marzeń o katowickiej imprezie. Do tej pory pancc nie miał okazji do zaprezentowania się szerszej publiczności, bowiem jego obecna formacja rywalizowała niemal wyłącznie w lokalnych rozgrywkach. Występ w ramach iBUYPOWER Masters mógłby być zatem pierwszym poważnym sprawdzianem strzelca na międzynarodowej scenie.

Według informacji wcześniej wspomnianego serwisu, rozmowy pomiędzy organizacjami są już w toku, jednak póki co nie doszło do ich finalizacji. Nie sprecyzowano również kto miałby ustąpić miejsca Martinsowi na imprezie w Los Angeles. Wystartuje ona już w przyszły piątek, a pierwszym rywalem Luminosity będzie Team Liquid.

Aktualny skład Luminosity Gaming prezentuje się następująco:

  • Lucas „steel” Lopes
  • Henrique „HEN1” Teles
  • Lucas „LUCAS1” Teles
  • Ricardo „boltz” Prass
  • Gabriel „NEKIZ” Schenato
  • Rafael „zakk” Fernandes – trener

AKTUALIZACJA: Portal Draft5 donosi, że pancc miałby zastąpić boltza, który zmaga się z problemami wizowymi.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Singularity potwierdziło zakontraktowanie dwóch zawodników

Team Singularity po krótkim okresie niepewności skompletował wreszcie swój skład CS:GO. Obyło się bez niespodzianki – do ekipy, która niedawno otarła...