fot. ESL

Luminosity skorzysta z pomocy zmiennika podczas iBUYPOWER Masters

Już za kilka dni startuje iBUYPOWER Masters 2019, które dla niektórych będzie ostatnim lub też przedostatnim testem przed nadchodzącym Majorem. Do tego grona nie zalicza się jednak Luminosity Gaming, które na amerykańskiej ziemi zagra przy wsparciu zmiennika.

Latynoska formacja nie zdołała przebrnąć przez zamknięte eliminacje do amerykańskiego Minora i teraz pozostaje jej szukać formy przed kolejnymi ważnymi turniejami. Niemniej wiemy już, że w Los Angeles łatwo o to nie będzie, bo tam Luminosity nie będzie mogło skorzystać z pomocy Ricardo „boltza” Prassa, którego z udziału w imprezie wyeliminowały problemy natury wizowej. Zamiast niego w ekipie zagra Fillipe „pancc” Martins – 21-letni Brazylijczyk, który dotychczas nie miał zbyt wielu okazji, by zaprezentować się na międzynarodowej arenie. Ale też nie ma się co dziwić, gdyż obecnie jest on graczem W7M Gaming, czyli drużyny rywalizującej głównie na kontynencie południowoamerykańskim.

Wspieramy pancca, a on sam jest niesamowicie podekscytowany, bo przecież nie zawsze jest okazja mierzyć się z Astralis, prawda? – przyznał za pośrednictwem mediów społecznościowych trener zespołu, Rafael „zakk” Fernandes. Podczas iBUYPOWER Masters 2019, które odbędzie się 19 i 20 stycznia, Luminosity walczyć będzie w grupie B, w której znalazły się również FaZe Clan, Ghost Gaming oraz Team Liquid.

Skład Luminosity Gaming podczas zawodów będzie prezentować się następująco:

  • Gabriel „NEKIZ” Schenato
  • Lucas „steel” Lopes
  • Henrique „HEN1” Teles
  • Lucas „LUCAS1” Teles
  • Fillipe „pancc” Martins – zmiennik
  • Rafael „zakk” Fernandes – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
LPL

Tencent i Riot Games zakładają chińską esportową spółkę: TJ Sports

Kilka dni temu na chiński rynek esportowy weszła nowa spółka utworzona przez Tencent oraz Riot Games. TJ Sports będzie zajmowało się esportową stroną...