STS
Cinkrof
fot. LVP

Plotki potwierdzone! Esports Performance Center prezentuje skład LoL-a

Publikowane przez nasz portal informacje na temat dywizji League of Legends Teamu Kinguin znalazły swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Dziś organizacja oficjalnie ujawniła swój skład LoL-a, który już od 22 stycznia będzie rywalizować w Ultralidze pod tymczasową nazwą Esports Performance Center.

Nowo utworzony zespół poprowadzi Adrian „Hatchý” Widera, czyli najbardziej utytułowany trener League of Legends w Polsce. Widera dwukrotnie był nagradzany tytułem najbardziej wartościowego szkoleniowca splitu w tureckich zmaganiach, a także poprowadził swoich podopiecznych do fazy głównej Mid-Season Invitational 2016. Oprócz tego miał już wcześniej okazję współpracować z Teamem Kinguin, prowadząc wówczas zespół znany także jako Team 1, któremu pod jego wodza udało się awansować do Challenger Series. Dodatkowo u jego boku pojawi się były trener Akademii, Adrian „Zetural” Dziadkowiec

Oprócz doświadczonego szkoleniowca w Esports Performance Center będziemy także mogli oglądać niesamowicie utalentowanych zawodników. W zespole znalazł się duet z Szaty Maga, czyli Tobiasz „Agresivoo” Ciba oraz Robert „Erdote” Nowak, Mateusz „Matislaw” Zagórski z R-SIXTEAM oraz Damian „Lucker” Konefał, którego możemy kojarzyć z występów w trykocie Akademii Ultraligi. Co ciekawe, do gry na polskim podwórku powrócić zdecydował się Jakub „Cinkrof” Rokicki, który cały poprzedni sezon spędził rywalizując w hiszpańskim LVP SuperLiga Orange w barwach Movistar Riders.

Patrząc na skład EPC śmiało możemy powiedzieć, że Hatchý zebrał piątkę rewelacyjnych graczy, którzy w swoich poprzednich drużynach prezentowali się wręcz fantastycznie. Nic więc dziwnego, że fani już teraz oczekują, że podopieczni Widery będą głównymi konkurentami Rogue Esports Club w walce o pierwsze miejsce w Ultralidze.  Skład Esports Performance Center prezentuje się następująco:

Tobiasz „Agresivoo” Ciba
Jakub „Cinkrof” Rokicki
Mateusz „Matislaw” Zagórski
Damian „Lucker” Konefał
Robert „Erdote” Nowak
Adrian „Hatchý” Widera
Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Koniec Teamu Kinguin. Wanli, TaZ i sawik tworzą nową organizację

Dzisiaj w godzinach popołudniowych włodarze Teamu Kinguin na zorganizowanej w Warszawie konferencji prasowej poinformowali, iż organizacja zamyka swoj...