fot. DreamHack/Adela Sznajder

Sześciu Polaków zagra w meczu AGO z EURONICS w ramach UML *

W tym roku AGO wygrało tylko jeden mecz w United Masters League, przez co nadal nie potrafi przebić się do górnej części tabeli rozgrywek. Dzisiejszy rywal Polaków, EURONICS Gaming, radzi sobie jednak jeszcze gorzej, gdyż nadal czeka na pierwsze zwycięstwo.

AGO Esports vs EURONICS Gaming
19:00 (BO2)

W tej sytuacji wydaje się, że przed AGO niepowtarzalna szansa, by wreszcie powiększyć swój dorobek punktowy. Tym bardziej, że EURONICS niedawno zdecydowało się na prawdziwą rewolucję kadrową i wymieniło cały swój skład. Jednym z nowych nabytków niemieckiej organizacji okazał się Michał „OKOLICIOUZ” Głowaty, który już od kilku lat występuje na scenie naszych zachodnich sąsiadów. Jak na razie 21-letni Polak i jego koledzy nadal nie zanotowali jeszcze zwycięstwa i w starciu z AGO trudno będzie im to osiągnąć. Niemniej pamiętajmy, że i rodzima formacja nie zachwyca ostatnio formą, co udowodniły porażki z x6tence Galaxy czy też Chaos Esports Club.

Polskojęzyczna transmisja z meczu pomiędzy AGO Esports a EURONICS Gaming dostępna będzie na prywatnym kanale Krzyśka „KXN” Szymczaka na Twitchu.


AKTUALIZACJA: Ostatecznie mecz został odwołany, a nowy termin jego rozegrania nie jest jeszcze znany.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Cinkrof

Cinkrof: Nie obchodzi mnie, że jakiś esportowy świrek napisze, że jestem gównem, bo gram w Polsce

Wczorajszego wieczoru ogłoszono skład uczestniczącego w Ultralidze Esports Performance Center. Wśród podopiecznych organizacji Macieja "Sawika" Sawick...