fot. Fragbite/Carolina "quiethell" Mårtensson

Co dalej z Red Reserve? Kolejny zawodnik pożegnał się ze składem

Nie minął miesiąc, a skład Red Reserve niemalże przestał istnieć. W zaledwie kilka tygodni szeregi szwedzkiej formacji opuściło bowiem aż czterech zawodnik, w tym Alfred „RuStY” Karlsson, który w drużyną pożegnał się dziś, gdyż końca dobiegł jego kontrakt.

21-latek powrócił do organizacji we wrześniu, przez pewien czas wspomagając ją w roli zmiennika m.in. podczas DreamHack Open Montreal 2018. Z czasem zapracował sobie nawet na stały angaż, ale tym nacieszył się tylko przed dwa miesiące. – Moja umowa z Red Reserve dobiegła końca, co oznacza, że teraz będę rozglądać się za jakimikolwiek innymi możliwościami i ofertami. Niech nikt nie waha się do mnie odezwać – ogłosił Karlsson za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie jest jednak do końca jasne czy to sam RuStY nie chciał dłużej współpracować z zespołem, czy też to on zrezygnowała z jego usług.

W przypadku drużyny ze Szwecji mowa tutaj o kolejnym już rozstaniu, gdyż jeszcze w grudniu na ławce rezerwowych wylądował Joakim „disco doplan” Gidetun, a miesiąc później dołączył do niego Hampus „hampus” Poser. Wtedy też definitywnie swoją przygodę z RR zakończył Fredrik „freddieb” Buö. W tej sytuacji ekipa w ostatnich dniach zmuszona byłą korzystać z pomocy stand-inów – tymi byli m.in. Adil „ScreaM” Benrlitom i Kevin „HS” Tarn, ale nie ma pewności co do tego czy zamierzają oni związać się z formacją na dłużej.

W tej sytuacji skład Red Reserve prezentuje się następująco:

  • William „draken” Sundin
  • Denis „grux” Gutaj
  • Christian „chrille” Lindberg – trener
  • Joakim „disco doplan” Gidetun – rezerwowy
  • Hampus „hampus” Poser – rezerwowy
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Windigo bez szans w starciu z ENCE. Finowie robią duży krok w stronę Majora

ENCE eSports zostało pierwszym półfinalistą europejskiego Minora w Katowicach. Finowie nie mieli większych problemów w starciu z Windigo Gaming, pewni...