fot. ESL/Stephanie Lieske

Unicorns of Love wchodzi na scenę CS:GO

Znana głównie ze sceny League of Legends organizacja Unicorns of Love postanowiła rozszerzyć swoje wpływy także na Counter-Strike’a. Dlatego też zaprezentowała ona swój nowy skład, złożony w całości z niemieckich zawodników pozostających ostatnio bez przynależności klubowej.

Trzon nowego składu będzie tworzyć trzech graczy, którzy ostatniego dnia minionego roku zakończyli współpracę z EURONICS Gaming. Mowa tutaj o Christianie „crisbym” Schmitcie, Oliverze „kzym” Hecku oraz Markusie „maRkyu” Reitenbachu. Ponadto nowymi członkami UoL zostali Denim „DeniMM” Ameti i André „Kirby” Kempa – ten pierwszy cztery dni temu rozstał się z Playing Ducks, którego barwy reprezentował przez ostatnie cztery miesiące, drugi natomiast to były zawodnik DIVIZON, gdzie również grał przez niezbyt długi czas.

Wszyscy znamy się od dawna i znamy zarówno swoje dobre, jak i złe strony. Znamy się zarówno od strony żartobliwej, jak i bardziej poważnej – przyznał crisby w rozmowie w swoim oświadczeniu. – Chcieliśmy ze sobą grać, bo zależy nam na osiągnięciu wspólnego celu. Głównie chodzi o wyniki na scenie krajowej, ale także i w MDL na scenie międzynarodowej. Ponadto chcemy zdobyć tyle trofeów, ile tylko się da i liczymy, że uda nam się dostać na jeden lub dwa duże lany. Wszystko jednak krok po kroku, a nie z dnia na dzień – dodał.

Nowy skład Unicorns of Love prezentuje się następująco:

  • Christian „crisby” Schmitt
  •  Oliver „kzy” Heck
  •  Markus „maRky” Reitenbach
  •  André „Kirby” Kempa
  •  Denim „DeniMM” Ameti
  •  Dennis „Optix” Herzog – menadżer
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

freakazoid wystąpi podczas iBUYPOWER Masters 2019?

O przenosinach Ryana "freakazoida" Abadira do Ghost Gaming plotkowało się już pod koniec ubiegłego roku. I chociaż ostatnio cała sprawa nieco przycich...