fot. Fragbite/Kasper "kasper" Davidsson

freakazoid nowym zawodnikiem Ghost, debiut już dziś

O potencjalnych przenosinach Ryana „freakazoida” Abadira do Ghost Gaming mówiło się już w grudniu. Dopiero teraz jednak, w połowie stycznia, oficjalnie potwierdzono, iż Amerykanin postanowił opuścić stworzone przez siebie Swole Patrol, by ponownie spróbować swoich sił w profesjonalnej organizacji.

Po raz ostatni starszy z barci Abadir mógł pochwalić się umową z jakąkolwiek formacją jeszcze w grudniu 2016 – wtedy to reprezentował barwy Echo Fox. Od dłuższego czasu jednak mogliśmy go oglądać pod banderą quasi-miksowego Swole, wraz z którym wywalczył nawet awans do ESL Pro League. Niemniej 26-latek już dawno zapowiedział, że zamierza odejść, na co wpływ miały listopadowe przenosiny jego brata, Austina „Coopera-” Abadira, do eUnited.

Na ten moment nie potwierdzono czyje miejsce zajmie freakazoid, wszystko wskazuje jednak, iż w Ghost będzie on następcą Yassine’a „Subrozay” Taoufika, który miał być nieobecny podczas ostatnich treningów. Tak czy inaczej, debiut Amerykanina w nowym zespole nastąpi jeszcze dziś i to od razu na lanie – jego ekipa podejmie bowiem FaZe Clan w ramach rozgrywanego w Los Angeles iBUYPOWER Masters 2019.

Nowy skład Ghost Gaming prezentuje się następująco:

  • Matthew „Wardell” Yu
  • Joshua „steel” Nissan
  • Kenneth „koosta” Suen
  • Jason „neptune” Tran
  • Ryan „freakazoid” Abadir
  • James „JamezIRL” Macaulay – trener
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Już dziś poznamy dwóch pierwszych zwycięzców Minorów!

Sprawa robi się coraz bardziej poważna, bo dziś w play-offach obu rozgrywanych Minorów – zarówno w tym europejskim, jak i CIS – zapadną pierwsze ostat...