fot. Turner Sports/ELEAGUE

Poznaliśmy pary pierwszej rundy ELEAGUE CS:GO Invitational 2019

Po raz pierwszy od dwóch lat ELEAGUE nie otrzymało praw do organizacji pierwszego w danym roku Majora, co nie znaczy, że nie przygotowało nic dla swoich fanów. Tym razem jednak nie ma mowy o takim przepychu, jak dotychczas, gdyż w akcji zobaczymy zaledwie cztery drużyny.

ELEAGUE CS:GO Invitational 2019, bo o tych zawodach tu mowa, zgromadziło czterech uczestników Intel Extreme Masters Katowice 2019, którzy będą mieli ostatnią szansę, by przetestować nowe rozwiązania w warunkach turniejowych. Dzięki dzisiejszemu ogłoszeniu organizatorów wiemy już jak będą prezentować się barwy pierwszej serii zmagań – jako pierwsi na serwerze pojawią się gracze FaZe Clanu, którzy pojedynkować się będą z Cloud9. Następnie do gry wejdą również BIG i compLexity Gaming. Co ciekawe, każda z tych drużyn dokonała niedawno przynajmniej jednej zmiany, toteż dla niektórych będzie to pierwsza okazja, by zobaczyć poszczególnych zawodników w nowych barwach.

Pary pierwszej rundy prezentują się następująco:

FaZe Clan vs Cloud9
BIG vs compLexity Gaming

ELEAGUE CS:GO Invitational 2019 odbędzie się między 25 a 27 stycznia w Atlancie. Łączna pula nagród imprezy wyniesie 150 tysięcy dolarów.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
w0xic hr

Zmiana na liście uczestników StarSeries i-League Season 7

Nieco inaczej niż pierwotnie zakładano wyglądać będzie lista uczestników StarSeries i-League Season 7. Z udziału w nadchodzącej imprezie zrezygnował b...