fot. ESL/Damian Gątkiewicz

Dziś drugi dzień fazy grupowej Minorów azjatyckiego i amerykańskiego

FURIA eSports, MVP PK, NRG Esports, Renegades – co łączy te drużyny? Wszystkie one mogą być już pewne gry w play-offach trwających w Katowicach Minorów. Dziś jednak do tej czwórki dołączą kolejne cztery formacje, które tym samym znacznie zbliżą się do awansu na Intel Extreme Masters Katowice 2019.

W regionie Azji najbliżej promocji do kolejnej fazy zmagań są Grayhound Gaming i GOSU, które potrzebują zaledwie jednego zwycięzca. Nieco trudniejsza droga stoi przed pozostałymi uczestnikami imprezy, którzy muszą zanotować aż dwa triumfy. Dwójka z nich pożegna się z marzeniami o grze na Majorze już po pierwszej potyczce i niewykluczone, że jedną z tych ekip będzie CyberZen czy też ViCi Gaming, które podejmą odpowiednio Aequus Club oraz Beyond Esports.

Natomiast wśród zespołów zza wielkiej wody o krok od awansu znajdują się Team Envy i Bravado Gaming – szczególnie ten drugi skład zapewne zrobi wszystko, by osiągnąć swój cel, gdyż od tego może zależeć jego przyszłość w Stanach Zjednoczonych. Tak czy inaczej, wyżej wymieniona dwójka zagra z triumfatorami zaplanowanych na 17:15 spotkań, podczas których Imperial e-Sports zmierzy się z INTZ eSports w brazylijskich derbach, a Team One stanie naprzeciwko eUnited.

Środowy harmonogram prezentuje się następująco:

23 stycznia

Asia Minor – mecz przegranych grupy A

10:00 Aequus Club vs CyberZen BO3

Asia Minor – mecz przegranych grupy B

10:00 Beyond Esports vs ViCi Gaming BO3

Asia Minor – decydujący mecz grupy A

13:30 Grayhound Gaming vs Aequus/CyberZen BO3

Asia Minor – decydujący mecz grupy B

13:30 GOSU vs Beyond/ViCi BO3

Americas Minor – mecz przegranych grupy A

17:15 Imperial e-Sports vs INTZ eSports BO3

Americas Minor – mecz przegranych grupy B

17:15 Team One vs eUnited BO3

Americas Minor – decydujący mecz grupy A

20:45 Bravado Gaming vs Imperial/INTZ BO3

Americas Minor – decydujący mecz grupy B

20:45 Team Envy vs One/eUnited BO3

Transmisja z Minor Championship Katowice 2019 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy do naszych relacji tekstowych dotyczących imprez dla Azji oraz obu Ameryk.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

NRG i FURIA zagrają w play-offach amerykańskiego Minora

NRG Esports i FURIA eSports po dniu przerwy zagrają w fazie pucharowej amerykańskiego Minora przed Intel Extreme Masters Katowice 2019. Drużyny te w m...