eg dota
fot. ESL/Adela Sznajder

Cztery ekipy z wygranymi w Chongqing

W walce o triumf w The Chongqing Major 2019 liczy się już tylko połowa z ekip, które przystąpiły do rywalizacji. Dziś marzenia o tytule na bok musiały odłożyć kolejne cztery formacje, które swój udział w chińskich rozgrywkach zakończyły na drugiej rundzie drabinki przegranych play-offów.

Dzisiejsze zmagania otworzyło starcie Vici Gaming i Chaos Esports Club, w którym każda z trzech map rozstrzygnięta została przed upływem trzydziestej minuty. Wygrana stała się udziałem gospodarzy, których kolejnym rywalem będzie Evil Geniuses. Skład Gustava „s4” Magnussona w nieco ponad godzinę odprawił do domu peruwiańskie Thunder Predator. W pozostałych dwóch spotkaniach także nie padły niespodzianki – Fnatic pokonało J.Storm, natomiast Team Liquid wygrał z filipińskim TNC Predator.

Tak wygląda komplet dzisiejszych rezultatów:

Środa, 23 stycznia

Druga runda drabinki przegranych

03:00 Vici Gaming 2:1 Chaos Esports Club BO3
06:30 Evil Geniuses 2:0 Thunder Predator BO3
10:00 Fnatic Fnatic 2:0 J.Storm BO3
13:30  TNC Predator 0:2 Team Liquid BO3

Jutro wszystkich zawodników czeka dzień wolny. Rywalizacja wznowiona zostanie w piątek o 5:00 polskiego czasu, gdy Vici Gaming podejmie Evil Geniuses. Anglojęzyczna transmisja The Chongqing Major 2019 dostępna jest na oficjalnym kanale StarLadder na Twitchu. Po więcej informacji dotyczących chińskich rozgrywek zapraszamy na stronę internetową organizatora.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Intel Challenge po raz piąty w Katowicach!

Zmagania żeńskich drużyn Counter-Strike: Global Offensive raz jeszcze staną się częścią Intel Extreme Masters w Katowicach! Zapowiedziano właśnie kole...

>