STS
fot. ESL/Damian Gątkiewicz

Dziś poznamy kolejnych dwóch uczestników IEM Katowice 2019 CS:GO Major

Przed nami przedostatni już dzień Minorów azjatyckiego i amerykańskiego. Oznacza to, że dziś poznamy dwie ekipy, które dołączą do grona uczestników Intel Extreme Masters Katowice 2019 CS:GO Major, a także dwie kolejne, dla których przygoda ze stolicą Górnego Śląska dobiegnie końca.

W Azji najbliżej upragnionego awansu są dwie formacje z Australii, czyli Renegades i Grayhound Gaming. Zdecydowanymi faworytami tego pojedynku będą oczywiście podopieczni Aleksandara „kassada” Trifunovicia, którzy wystąpili na obu ubiegłorocznych Majorach, podczas gdy ich rywale nie mieli jeszcze nigdy okazji zaprezentować się na współorganizowanych przez Valve zawodach. Na drugim biegunie znalazły się za to dwie prawdziwie azjatyckie drużyny – ViCi Gaming i MVP PK, które mimo że razem rywalizowały w grupie B Minora, to jeszcze się  ze sobą w Katowicach nie mierzyły.

Z kolei w Ameryce Południowej i Północnej dojdzie do dwóch amerykańsko-brazylijskich pojedynków. Najpierw o przedłużenie swoich szans na wyjazd na IEM-a powalczą Team Envy i INTZ eSports, które w czwartek przegrały swoje mecze, wyczerpując tym samym limit błędów. Z kolei w finale górnej drabinki zobaczymy dwie formacje, które nigdy jeszcze na Majorze nie były, co oznacza, że niezależnie od tego czy wygra NRG Esports, czy też FURIA eSports, to i tak podczas Intel Extreme Masters będziemy świadkami debiutu.

Piątkowy harmonogram prezentuje się następująco:

25 stycznia

Asia Minor – pierwsza runda drabinki przegranych

10:00 ViCi Gaming vs MVP PK BO3

Asia Minor – finał drabinki wygranych

13:30 Renegades vs Grayhound Gaming BO3

Americas Minor – pierwsza runda drabinki przegranych

17:15 Team Envy vs INTZ eSports BO3

Americas Minor – finał drabinki wygranych

20:45 NRG Esports vs FURIA eSports BO3

Transmisja z Minor Championship Katowice 2019 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy do naszych relacji tekstowych dotyczących imprez dla Azji oraz obu Ameryk.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aktualizacja CS:GO – 25 stycznia

Minionej nocy u wszystkich graczy Counter-Strike: Global Offensive pojawiła się nowa, druga już w tym roku aktualizacja gry! I choć nadal wszyscy niec...