Po niespełna trzech tygodniach kobiecy skład Beşiktaş Esports ponownie może pochwalić się pełnym, pięcioosobowym składem. Do ekipy dołączyła bowiem Meyssa "Missa" Bellouati, która ostatnimi czasy prowadziła poszukiwania nowego pracodawcy.

Zawodniczki Beşiktaşu rozglądały się za osobą, która zajmie piąty fotel, od 8 stycznia, bo właśnie wtedy szeregi zespołu opuściła Kseniya "vilga" Klyuenkova, która z niektórymi członkiniami składu występowała nawet przez kilka ostatnich lat. Kilkanaście dni temu niespodziewanie podjęła jednak decyzję o odejściu, motywując to chęcią utworzenia zupełnie nowego zespołu. Ten oficjalnie narodził się tydzień później.

Teraz już wiemy, że miejsce przejmie Missa, która ma za sobą grę m.in. w Teamie LDLC oraz LGB eSports. Pod koniec roku można ją było oglądać także w EParadise Angels, wraz z którym stanęła na najniższym stopniu podium GIRLGAMER Esports Festival 2018. W marcu tego roku zagra ona natomiast z Teamem France na światowych finałach WESG 2018. Wcześniej jednak spróbuje się dostać ze swoimi nowymi koleżankami na nadchodzące Intel Challenge Katowice 2019.

W tej sytuacji skład Beşiktaş Esports prezentuje się następująco:

  • Julia „juliano” Kiran
  • Zainab „zAAz” Turkie
  • Petra „Petra” Stoker
  • Anastasia „kr4sylya” Khlobystina
  • Meyssa "Missa" Bellouati