fot. StarLadder

Kijów ugości uczestników trzeciego Minora w tym sezonie DPC

Choć od zakończenia The Chongqing Major 2019 minęło tylko kilka dni, to karuzela Dota Pro Circuit nie zwalnia tempa. Trwają już regionalne eliminacje do kolejnego Majora, który w marcu zostanie rozegrany w Sztokholmie. Możliwość wyjazdu do stolicy Szwecji wywalczy sobie piętnaście ekip, natomiast ostatniego uczestnika DreamLeague Season 11 wyłoni Minor. Ten zorganizowany zostanie przez StarLadder oraz ImbaTV, o czym dziś poinformowali sami zainteresowani.

StarLadder ImbaTV Dota 2 Minor odbędzie się między 7 a 10 marca w Cybersport Arenie w Kijowie. W wydarzeniu udział weźmie osiem formacji, które prawo występu na Ukrainie zdobędą w kwalifikacjach. Organizatorzy zdecydowali się przyznać po dwie przepustki Chinom oraz regionowi CIS, natomiast Europa, Ameryki Północna i Południowa oraz Azja Południowo-Wschodnia będą mogły wystawić do boju tylko jednego swojego przedstawiciela.

Oprócz biletu na Majora w puli nagród imprezy tradycyjnie znajdzie się 300 tysięcy dolarów oraz 500 punktów DPC. Zwycięzca razem z miejscem na DreamLeague Season 11 zainkasuje 125 tysięcy dolarów i 120 punktów DPC. Więcej informacji dotyczących StarLadder ImbaTV Dota 2 Minor znajdziecie pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO dalej w nieciekawej sytuacji w ESEA MDL. Polacy zaliczają kolejną porażkę

Sytuacja AGO Esports w ESEA Mountain Dew League już przed tym spotkaniem nie wyglądała najlepiej. Nie poprawił jej niestety pojedynek z Movistar Rider...

>