fot. EPICENTER

Zaskoczenie za oceanem – eUnited kontraktuje aż trzech graczy Swole Patrol!

Po ostatnich zawirowaniach wydawało się, że Swole Patrol wyszło wreszcie na prostą. Wszak ekipa już niedługo wystartuje w ESL Pro League, a niedawno zapewniła sobie awans na Intel Extreme Masters Sydney 2019. I wtedy nastąpił wstrząs, a trzech członków składu postanowiło przejść do eUnited.

Na przełomie grudnia i stycznia Swole opuściło aż trzech zawodników, wobec czego trzeba było na gwałt szukać następców. Tymi mieli być pozyskani z Teamu Singularity Victor „food” Wong i Anthony „vanity” Malaspina, teraz już wiemy, że ich przygoda z drużyną trwała zaledwie miesiąc. Wraz z dwójką Amerykanów szeregi ekipy opuścił również Edgar „MarKE” Jimenez, co oznacza, że SP to obecnie tylko jeden gracz – Braxton „swag” Pierce. Tym samym nadal niejasnym pozostaje czy ekipa 22-latka zagra w Pro Lidze. Jeśli zaś chodzi o IEM Sydney to w tym wypadku sprawa wydaje się być bardziej klarowna i najprawdopodobniej slot przejdzie w ręce eUnited.

W związku z tymi potężnymi roszadami z eU rozstało się dwóch dotychczasowych członków. Barw amerykańskiej formacji bronić nie będą już Michael „dapr” Gulino i Will „dazzLe” Loafman, których obowiązujące od marca ubiegłego roku umowy nie zostały najzwyczajniej w świecie przedłużone. Oznacza to, że w zespole pozostał już tylko jeden oryginalny zawodnik, który kilkanaście miesięcy temu zamienił Rise Nation na eUnited – mowa tutaj o Kalebie „moose” Jaynem.

Dla eUnited był to bardzo trudny rok. Jesteśmy jednak dumni z tego, co osiągnęliśmy i planujemy jeszcze się poprawić – przyznał Daniel Clerke, generalny menadżer eUnited. – W związku z tym uznaliśmy, że najlepszym dla nas ruchem będzie kompletna przebudowa. Jestem głęboko zasmucony faktem, że żegnamy Willa i Mike’a. Ten spędzony z nimi miniony rok był niesamowity i obu im życzę powodzenia w przyszłości – nie tylko jako zawodnikom, ale także jako ludziom, którzy stali się naszymi przyjaciółmi. Niemniej jestem nastawiony optymistycznie i podekscytowany potencjałem naszej nowej drużyny – dodał.

W związku z tym skład eUnited prezentuje się następująco:

  • Kaleb „moose” Jayne
  • Austin „Cooper-” Abadir
  • Edgar „MarKE” Jimenez
  • Victor „food” Wong
  • Anthony „vanity” Malaspina
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

6 pytań przed Majorem: Mariusz „Loord” Cybulski

Niedługo przed inauguracją katowickiego Majora o rokowania dotyczące imprezy postanowiliśmy zapytać osoby bardzo blisko związane z Counter-Strikiem w...

>