fot. Games Clash Masters

Zapowiedziano Games Clash Masters 2019

Jeszcze do niedawna mogły być pewne wątpliwości co do tego, czy ubiegłoroczne Games Clash Masters było tylko jednorazowym „wystrzałem”, czy też na dłużej zagości w esportowym terminarzu. Teraz jednak wszystko zostało wyjaśnione – na przełomie sierpnia i września gdyńska impreza odbędzie się ponownie.

Games Clash Masters 2019 rozpocznie się 30 sierpnia i potrwa do 1 września, co daje nam trzy dni zmagań. W zawodach udział ponownie wezmą zarówno formacje z kraju, jak i zza granicy, na ten moment nie jest jednak jasne kogo konkretnie możemy się spodziewać. Wiadomo za to, że ponownie miejscem zawodów będzie Gdynia Arena, która może pomieścić nawet do 5,5 tysiąca osób. Bez zmian pozostała również pula nagród, która jeszcze raz wyniesie 100 tysięcy dolarów – triumfator wielkiego finału zgarnie połowę tej sumy.

Wszyscy zainteresowani Games Clash Masters 2019 muszą także pamiętać, że wstęp na teren imprezy będzie całkowicie darmowy. Na miejscu, poza zmaganiami w Counter-Strike’a, czekać mają także inne atrakcje, a wśród nich również szansa, by na żywo spotkać popularne osobistości związane na co dzień ze światem esportu i gamingu. Więcej informacji na temat turnieju pojawi się dopiero z czasem na oficjalnym profilu organizatora na Facebooku, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ENCE i G2 wygrywają swoje pierwsze mecze podczas IEM Katowice 2019

ENCE eSports i G2 Esports postawiły pierwszy krok na drodze do Fazy Nowych Legend Intel Extreme Masters Katowice 2019. Oba te zespoły pokonały bowiem...

>