STS
fot. Team Kinguin

Kinguin i AGO zaczynają tydzień od internetowych spotkań

Choć uczestnicy Intel Extreme Masters Katowice 2019 w poniedziałek wreszcie mogą nieco odpocząć, to zaplecze europejskiej czołówki nie zwalnia tempa. Dziś kolejne spotkanie w 30. sezonie ESEA Mountain Dew League rozegra Izako Boars, a na serwerze pojawią się także dwie inne rodzime formacje – Team Kinguin oraz AGO Esports.

Podopieczni Mariusza „Loorda” Cybulskiego rozpoczną zmagania w ramach NoxFire League Season 2, a ich rywalem będzie Unicorns of Love. Niemiecka piątka zanotowała rewelacyjny start w tych internetowych rozgrywkach i po kilku spotkaniach przewodzi ligowej tabeli. Nasi sąsiedzi zza zachodniej granicy rozprawili się między innymi z Teamem 3DMAX czy pro100, które w ostatnich miesiącach miały przecież okazję wziąć udział w kilku międzynarodowych turniejach lanowych. Polaków, którzy w lutym nie rozegrali dotąd zbyt wielu oficjalnych gier, z pewnością czeka więc dzisiaj spore wyzwanie.

AGO z kolei wystąpi w United Masters League, której część zasadnicza wielkimi krokami zbliża się do końca. Na drodze Jastrzębi stanie Team LDLC, który na przestrzeni całego sezonu zebrał tyle samo punktów co nasi rodacy. Obie formacje nie mogą być jeszcze pewne awansu do play-offów, bo chrapkę na jedno z dwóch wolnych miejsc wciąż ma Tricked Esport. Zwycięzca dzisiejszej batalii właściwie jedną nogą zamelduje się w fazie pucharowej zawodów, więc z pewnością możemy liczyć na emocjonującą walkę.

Tak prezentuje się harmonogram:

18 lutego
18:00 Unicorns of Love Unicorns of Love vs Team Kinguin BO1 transmisja
19:00 Team LDLC vs AGO Esports BO2 transmisja
Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Snax o wyrzuceniu TaZa: Z Virtus.pro poleciała nie ta osoba, która powinna

Janusz "Snax" Pogorzelski nie jest osobą, która szczególnie często rozmawia z mediami. Sporym rarytasem jest więc rozmowa, którą 25-latek odbył z Piot...