fot. STS

STS nawiązuje współpracę z devils.one

Na ogłoszenie nazwy nowej organizacji, za którą stoją Viktor Wanli, Wiktor „TaZ” Wojtas oraz Maciej „sawik” Sawicki, przyszło nam poczekać dobrych kilka tygodni. Od wczoraj nowo powstały twór nosi nazwę devils.one. Dzisiaj organizacja obwieściła światu, że nawiązała współpracę z największym bukmacherem w Polsce, STS.

– To, że już w dniu startu nowej organizacji podpisujemy umowę sponsorską z STS to duży sukces. Chcemy działać nieszablonowo, inaczej niż konkurencja i wierzymy, że pierwszą firmą, która na tym zyska będzie właśnie STS. Ta umowa to potwierdzenie, że nasza wizja jest atrakcyjna i wiarygodna dla partnerów biznesowych – tak o porozumieniu wypowiedział się jeden z właścicieli devils.one, sawik.

Na mocy zawartej umowy STS będzie oficjalnym bukmacherem Diabłów, a logotyp firmy znajdzie się na trykotach formacji oraz w kanałach komunikacji, takich jak chociażby strona internetowa. Bukmacher będzie wspierał organizację przynajmniej do lutego 2020 roku. Współpraca z devils.one to kolejny krok STS w kierunku esportu. Spółka jest między innymi autorem kampanii #wspiEramypolskiSPORT, której twarzami są aktualni reprezentanci dywizji CS:GO sygnowanej nazwą DV1 – TaZ oraz Karol „rallen” Rodowicz. W grudniu ubiegłego roku katowicka firma zorganizowała plebiscyt na esportowy projekt, który wesprze finansowo.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Legendy wchodzą do gry - rusza druga faza IEM Katowice CS:GO Major

"It's about to be legendary" - słowa te możemy usłyszeć w jednej z popularnych ostatnio piosenek anglojęzycznych, jednak już wkrótce wypełnią one równ...

>