fot. PUBG Corp.

Nowe pojazdy i pistolet na flary – aktualizacja #26 już na serwerach testowych PUBG

Na serwerach testowych PlayerUnknown’s Battlegrounds pojawiła się najnowsza aktualizacja, która już niebawem będzie dostępna także w oficjalnym kliencie gry. W łatce o numerze #26 wprowadzono m.in. dwa nowe pojazdy na mapie Vikendi, przedłużono trwający aktualnie drugi sezon, a także przywrócono pistolet na flary.

Wkrótce na Vikendi nie zobaczymy już UAZ-ów, ani motocykli, a to wszystko dlatego, że producenci popularnego battle royale’a zdecydowali się zamienić je kompletnie nowymi pojazdami. Zamiast UAZ-ów na mapie pojawiać będzie się Zima, czyli samochód o napędzie 4×4, który co prawda nie będzie perfekcyjnie radził sobie na śniegu, ale zdecydowanie będzie lepszy w manewrowaniu od swojego poprzednika. Dodatkowo należy zaznaczyć, że Zima raczej nie jest jednym z najszybszych pojazdów, ale deweloperzy rekompensują to wysoką wytrzymałością.

Na serwerach testowych znalazł się także snowbike, który będzie o wiele szybszy oraz bardziej zwrotny od zwykłego skutera śnieżnego. Niemniej będzie on zdecydowanie mniej wytrzymały i łatwy do zniszczenia przez wrogów.

Pistolety na flary wracają do PUBG i to w odświeżonej wersji. Przedmiot ten będzie pojawiać się na mapie w losowych miejscach, lecz oczywiście będzie oznaczony jako rzadki, więc znalezienie go nie będzie należało do najłatwiejszych zadań. Mimo wszystko pistolety na flary będą niesamowicie pomocne, a to dlatego, że producenci PUBG nadali mu kilka interesujących cech. Po wystrzeleniu racy w niebo zaraz po zamknięciu pierwszej niebieskiej strefy, obok nas pojawi się specjalny zrzut z przedmiotami. Jeżeli jednak wystrzelimy flarę poza aktualną bezpieczną strefą, wówczas przywołamy opancerzonego UAZ-a.

Ci, którzy bali się o to, że nie zdążą zdobyć swojej upragnionej pozycji w rankingu w tym sezonie, mogą odetchnąć z ulgą. Drugi sezon w PUBG miał zakończyć się w lutym, ale został przedłużony do 19 marca po to, by umożliwić graczom osiągnięcie swoich celów. Wszyscy, którzy do końca drugiego sezonu zdołają zdobyć przynajmniej poziom Nowicjusza, czyli srebro, otrzymają specjalne nagrody, które widnieją na powyższym obrazku. Deweloperzy PUBG zapowiedzieli przy okazji kolejny sezon, lecz na ten moment nie podali żadnej konkretnej daty.

Więcej informacji na temat najnowszej aktualizacji PUBG znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Łatwe wygrane Na`Vi i FaZe podczas katowickiego Majora

Druga seria spotkań Fazy Nowych Legend katowickiego Majora była dość jednostronna. Zarówno Natus Vincere, jak i FaZe Clan z ogromną łatwością rozprawi...

>