fot. ESL/Jennika Ojala

Finaliści z Katowic zagrają na ESL One Mumbai

Świetny występ Gambit Esports podczas ESL One Katowice 2019 nie umknął uwadze organizatorów kolejnego turnieju spod tego szyldu. Wschodnioeuropejska formacja otrzymała bowiem zaproszenie na ESL One Mumbai 2019, które będzie pierwszym indyjskim turniejem z udziałem najlepszych ekip Doty 2.

Obecny skład Gambit sformowany został pod koniec grudnia ubiegłego roku, kiedy zespół zdecydował się na dwie roszady personalne. Zmiany natychmiast przyniosły oczekiwany efekt, a piątka z regionu CIS zaczęła notować bardzo dobre wyniki. Nikita „Daxak” Kuzmin wraz kolegami triumfowali w silnie obsadzonym internetowym turnieju WePlay! Winter Madness, a następnie otarli się o awans na Majora zajmując drugą lokatę w The Bucharest Minor. Przed przyjazdem do Katowic Gambit zakwalifikowało się także na kolejnego Minora, a w stolicy Górnego Śląska uplasowało się na drugim stopniu podium tuż za Teamem Secret.

Tak na ten moment wygląda lista uczestników ESL One Mumbai 2019:

Alliance Gambit Esports Ninjas in Pyjamas

ESL One Mumbai 2019 odbędzie się między 16 a 21 kwietnia. W wydarzeniu udział weźmie łącznie dwanaście drużyn, które powalczą o nagrody z puli o wysokości 300 tysięcy dolarów. Jeszcze cztery z nich otrzymają bezpośrednie przepustki od organizatorów, natomiast reszta wyłoniona zostanie za pomocą regionalnych eliminacji. Więcej informacji na temat indyjskiej imprezy można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej turnieju.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Trzecia kolejna porażka Virtus.pro w ESEA MDL

Virtus.pro poniosło trzecią już z rzędu porażkę w ESEA Mountain Dew League. Tym razem polscy gracze musieli uznać wyższość Valiance & Co, które ok...