Za nami szósty tydzień Ultraligi. Wciąż nie poznaliśmy ostatecznych rozstrzygnięć, bowiem Esports Academy wywalczyło w zaskakującym stylu zwycięstwo nad Wisłą Płock, natomiast ACTINA PACT przegrała z devils.one. Także i sytuacja Illuminar Gaming nie wygląda najlepiej, gdyż zespół ten uległ PRIDE.

W pierwszym spotkaniu ACTINA PACT zmierzyła się z devils.one. Choć wczoraj ekipa Jakuba "Cinkrofa" Rokickiego nie zagrała najlepiej, to wczoraj już była w stanie zdominować rywali. Trudno było mówić o jakiejkolwiek możliwości powrotu, gdyż Diabły pewnie kontrolowały sytuację w meczu. Bez większego problemu poradziły sobie z przeciwnikiem. W następnym starciu Indictive stworzyło trochę problemów Rogue Esports Club. Mimo wszystko świetne walki drużynowe zespołu Oskara "Raxxo" Bazydło zaowocowały zdobyciem przewagi, która ostatecznie przełożyła się na zwycięstwo dla REC.

Bardzo wyrównane starcie obejrzeć mogliśmy także później. W pojedynku pomiędzy Esports Academy a Wisłą Płock obie strony nie były w stanie wypracować sobie żadnej przewagi. Kluczowe okazało się zdobycie Starszego Smoka przez Pawła "Krykieta" Stępnia, który grając na Kai'Sie świetnie się zaprezentował i zapewnił swojej ekipie kolejne zwycięstwo. Mieszane odczucia zapewniły nam Illuminar Gaming oraz PRIDE w trakcie ostatniego meczu. Początek starcia został zdominowany przez zawodników popularnych Orłów, lecz z czasem obie drużyny zrównały się w liczbie złota. Na nieszczęście iHG ekipa Artura "Rybsona" Gębicza  zdominowała późną fazę gry, zwyciężając z mistrzem zerowego sezonu Ultraligi.

Środa, 27 lutego
17:30 ACTINA PACT 0:1 devils.one Bo1
18:30 Indictive 0:1 Rogue Esports Club Bo1
19:30 Esports Academy 1:0 Wisła Płock Bo1
20:30 Illuminar Gaming 0:1 PRIDE Bo1

Po więcej informacji na temat Ultraligi, składy wszystkich drużyn oraz pełny harmonogram zapraszamy do naszej relacji tekstowej: