fot. ESL/Adela Sznajder

Startuje faza grupowa IEM Katowice 2019 w StarCraft 2

Już o godzinie 11:45 wystartują pierwsze mecze fazy grupowej tegorocznych mistrzostw StarCraft 2 na IEM Katowice. 24 zawodników będzie rywalizować o miejsca w play-offach, a w czwartek poznamy pierwszych sześciu uczestników nadchodzącego  etapu.  Na dziś zaplanowano aż 30 meczów, w których wystąpi trójka Foreignerów: SpeCial, Neeb i Lambo. Naprzeciw nim staną Koreańczycy, m.in. Zest, Stats, herO, Dark czy Maru.

Mecze każdej grupy będą rozgrywane w pięciu rundach po trzy spotkania. Jedno z nich będzie transmitowane na głównych transmisjach ESL.TV, zaś pozostałe dwa będzie można oglądać na kanałach pobocznych. Grupa A wystartuje o godzinie 11:45, zaś początek zmagań w grupie B zaplanowano na ok. 17:15. Zwycięzcy obu grup awansują bezpośrednio do ćwierćfinałów, zaś dwójka kolejnych graczy awansuje do rundy Ro12.

Relację z IEM Katowice w StarCraft 2 można znaleźć na stronie Cybersport.plTransmisję w języku polskim można znaleźć na kanale ESL.TV Polska.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zatrzymać rozpędzoną lokomotywę, czyli Liquid vs ENCE

Wśród wszystkich pojedynków ćwierćfinałowych podczas Intel Extreme Masters Katowice 2019 CS:GO Major, starcie Teamu Liquid z ENCE eSports zapowiada si...

>